System rezerwacji i sprzedaży biletów na stronę internetową www

System rezerwacji i sprzedaży biletów na stronę internetową wwwSystem rezerwacji i sprzedaży biletów na stronę internetową www to jedna z najefektywniejszych i najprostszych wtyczek służących do rezerwacji autobusów. Wtyczka dedykowana jest dla Woocommerce i służy do dokonywania płatności więc ma swobodę korzystania z dowolnej bramki płatności. Ta wtyczka będzie działać z Woocommerce, ale będzie działać jako wpis o wydarzeniu. Wtyczka nie ma żadnego wypływu na produkty WooCommerce.

 

Dlaczego warto skorzystać z system rezerwacji i sprzedaży biletów na stronę internetową www?

  • system zasilany przez krótki kod,
  • nieograniczony wybór kategorii,
  • system open source,
  • system przyjazny dla programistów,
  • wtyczka działa z dowolnym motywem WordPress zgodnym ze standardami,
  • posiada łatwe do modyfikowania szablony,
  • dobrze współpracuje z innymi wtyczkami.

Główną zaletą system rezerwacji i sprzedaży biletów na stronę internetową www jest możliwość bookowania biletów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Klienci sami wybierają idealny dla siebie czas, by złożyć zamówienie. Po dokonaniu rezerwacji klient otrzymuje automatyczne przypomnienie o zbliżającej się dacie. Cały proces zamawiania jest prosty i wygodny. Z tego też powodu portale posiadające możliwość rezerwacji biletów online stają się coraz popularniejsze. Warto zapewnić taką opcję swoim klientom, aby zwiększyć zyski ze sprzedaży.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami.

Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.