Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Pozycjonowanie Stron Zagranicznych

0
(0)

…pomagamy Klientom w maksymalizacji zysków

lew seoZajmujemy się pozycjonowaniem stron zagranicznych stron opartych na językach obcych takich jak:

  • angielski
  • niemiecki
  • włoski
  • hiszpański
  • norweski
  • szwedzki
  • oraz inne dowolne

Pozycjonujemy również strony opisane w języku polskim, ale obecne w wyszukiwarkach zagranicznych np google.co.uk, google.de. Terytorium działania firmy funkcjonowania strony nie ma dla nas znaczenia, a są to głownie strony z krajów europejskich oraz z krajów Ameryki Północnej.

Pozycjonowanie stron za granicą odbywa się również w pierwszej kolejności od określenia trudności pozycjonowania danych fraz. Więc jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatną wyceną pozycjonowanych fraz, zapraszamy do kontaktu lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

Rezygnując z naszych usług tracisz szansę na osiągnięcie szczytów wyszukiwarek!

Skontaktuj się z nami

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Pozycjonowanie stron zagranicznych wygląda tak samo jak pozycjonowanie stron polskich. Pozycjonowanie polega na doborze odpowiednich fraz kluczowych, które są indeksowane przez Google. Ważne poza frazami są również ogólne treści umieszczone na stronie. Od tego zależy gdzie Google umieści Twoją stronę w swojej wyszukiwarce. Im wyżej tym lepiej dla Ciebie ponieważ masz większe szanse na to, że użytkownik zajrzy właśnie do Ciebie. Pozycjonowanie stron zagranicznych również jest indeksowane przez Google dlatego strony zagraniczne również warto pozycjonować. W momencie kiedy Twoja strona figuruje wysoko w wyszukiwarce możesz spodziewać się większego ruchu na stronie i tym samym masz większe szanse na powiększenie swoich zysków sprzedażowych.

Jakie zalety wynikają z pozycjonowanie zagraniczne?

Zwiększenie ruchu na stronie

Zwiększenie ruchu na stronie jest jedną z najistotniejszych korzyści wynikających z pozycjonowanie zagraniczne. Zwiększenie ruchu na stronie oznacza, że Twoja oferta zainteresowała więcej osób, które są potencjalnymi klientami. Wzrost ruchu na stronie można monitorować w bardzo prosty sposób. Warto posłużyć się narzędziami analitycznymi, takimi jak Google Analytics. Dzięki podobnym narzędziom możesz przekonać się także, że pozycjonowanie zagraniczne oprócz zwiększonego ruchu na stronie wpływa także na wzrost konwersji.

Zwiększenie zaufania do marki

Pozycjonowanie zagraniczne z całą pewnością się opłaca. Z jakiego powodu? Internauci ufają wyszukiwarkom. Konsumenci często hołdują przekonaniu, że strony znajdujące się wyżej w indeksie wyszukiwania są bardziej wiarygodne. Z tego też względu klienci chętniej klikają w ich oferty.

Rozwój biznesu

Jest to kolejna istotna zaleta pozycjonowania. Odpowiednio prowadzone pozycjonowanie stron sprawia, że informacje na nich umieszczone trafiają do szerokiego grona odbiorców. Twoimi klientami, teoretycznie, mogą zostać osoby z całego świata. Pozycjonowanie zagraniczne daje wręcz nieograniczone możliwości rozwoju. Jeżeli biznes prowadzony jest lokalnie, trafiają do Ciebie klienci jedynie mieszkający w regionie. Odpowiednio pozycjonowana strona rozszerzy zakres Twojej działalności.

Poznanie preferencji klientów

Słowa kluczowe, które wykorzystujemy w trakcie pozycjonowania mogą posłużyć nam także w poznaniu preferencji konsumentów. Dają także wymierną wiedzę na temat branży i pozwalają lepiej przygotować stronę oraz firmę wedle zmieniających się trendów. Dodatkowo, inwestycja w analitykę da nam dużą wiedzę na temat zachowań klientów.

Budowanie świadomości marki

Pozycjonowanie zagraniczne daje nam jeszcze jedną, istotną, korzyść. Jeżeli nawet klient znajdzie Twoją ofertę i nie kliknie w link za pierwszym razem to nadal będzie się ona wyświetlała wysoko w wynikach jego wyszukiwania. Dzięki czemu pozostanie wspomnienie i świadomość istnienia marki. Odpowiednio prowadzone pozycjonowanie sprawi, ze zaczniesz pojawiać się pod wieloma słowami kluczowymi, w wielu miejscach, a dzięki temu klient zacznie Cię kojarzyć.

Kiedy wykonujemy pozycjonowanie stron zagranicznych staramy się dbać o to by strona jaką się zajmujemy była przynajmniej w pierwszej dziesiątce na liście wyszukiwania. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu mamy dużą wprawę w wykonywaniu pozycjonowania jednak nigdy nie ma gwarancji, że strona wybije się na pierwszą pozycję. Wszystko zależy od wyszukiwarki. Jednak aby żaden z naszych klientów nie był stratny nasza usługa wyceniania jest na zasadzie pozycjonowania za efekt. Oznacza to, że wyceniamy naszą pracę poprzez efekty jakie ona przynosi Twojej stronie.

Poza czynnością jaką jest pozycjonowanie stron zagranicznych zwracamy również uwagę na wizualny wygląd strony. Musi ona przyciągać uwagę użytkownika, oraz być przejrzysta i czytelna.  Teksty pisane na niej powinny oczywiście zawierać wybraną frazę, jednak powinny być również atrakcyjne i zrozumiałe dla użytkownika. Strona powinna nakierowywać w działaniach i pomagać przejść przez proces realizacji zamówienia. Przy dobrze zaprojektowanej stronie każdy klient będzie miał pozytywne odczucia względem poruszania się po niej co z pewnością zwiększy prawdopodobieństwo, że ponownie odwiedzi Twoją stronę w przyszłości.

Jeśli masz jakieś pytania, bądź przekonaliśmy Cię, że warto skorzystać z usługi jaką jest pozycjonowanie stron zagranicznych skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Rezygnując z naszych usług, tracisz szanse na profesjonalne wsparcie!