Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

O firmie

lew leftCzym zajmuje się nasza firma? Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów informatycznych opartych na sieci WEB. Żadne wyzwanie nam nie straszne dlatego też podejmujemy się zarówno zleceń polegających na tworzeniu najprostszych rozwiązań, jak i tych skomplikowanych i rozbudowanych. W skład oferowanych przez nas usług wchodzi tworzenie stron www, pozycjonowanie, marketing internetowy, a także usługi programistyczne.

Nasi informatycy mają duże doświadczenie w programowaniu. Dzięki szerokim kompetencjom zespołu jesteśmy w stanie wykonać prawie każde zlecone zadanie, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Systemy informacyjne, platformy internetowe, aplikacje mobilne, strony autorskie oraz typu OpenSource nie mają przed nami żadnych tajemnic. W ramach zapotrzebowania możemy stworzyć także oprogramowania na zamówienie oparte o aplikacje sieci WEB lub dostosowane do urządzeń mobilnych. Nasze usługi są także świetnym rozwiązaniem dla firm pragnących rozbudować swoją stronę, gdyż oferujemy outsourcing programistyczny.

Projektując strony internetowe zachowujemy wysokie standardy i jakość, która jest cechą charakterystyczną dla pracy naszej firmy. Tworzenie stron www napawa nas dumą wynikającą z dobrze wykonanej pracy oraz zadowolenia klienta. Projektując strony oparte na CMS-ach naszym celem jest to, aby klient w przyszłości mógł je samodzielnie edytować bez znajomości html-a. Nasza praca kończy się dopiero wtedy, gdy osiągniemy efekt w pełni satysfakcjonujący klienta. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Zapewniamy także profesjonalne pozycjonowanie oraz konsultacje i wsparcie SEO dla każdego typu projektu. Niezależnie czy strona jest w języku polskim czy obcym, nasze usługi zachowują wysoką jakość i standard. Każdy projekt, którego się podejmujemy jest dla nas osobnym przedsięwzięciem, które wymaga pełni uwagi i poświęcenia. Umiejętna komunikacja z klientem na każdym etapie pracy sprawia, że osiągnięcie zadowalającego efektu jest o szybkie i proste, a współpraca bezproblemowa.

Nasza praca polega na zadaniach, które lubimy i na których się znamy. Istniejemy na rynku już od 2010 roku. W tym czasie zaprojektowaliśmy setki stron, napisaliśmy tysiące tekstów oraz zrealizowaliśmy wiele reklam internetowych. Jakość, precyzja i zaangażowanie to wartości, które cenimy najbardziej dlatego też zawsze staramy się aby klient był zadowolony zarówno z przebiegu współpracy, jak i efektu końcowego.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.