Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Integracja Asari z WordPress

W naszej ofercie Integracja Asari WordPress!

W świecie internetu wszystko bardzo szybko się zmienia, pędzi z zawrotną prędkością, czasem ciężko za nim nadążyć. Jeśli posiadasz swój biznes to w dzisiejszych czasach na pewno zdecydujesz się na jego prowadzenie między innymi przez internet. Natomiast my jako firma chcemy Ci pomóc w najlepszym jego rozwoju, dlatego oferujemy szeroki wachlarz możliwości.

Jeśli prowadzisz biznes związany ze sprzedażą lub wynajmem nieruchomości na pewno orientujesz się jak wiele w internecie jest portali, na których znaleźć można oferty z mieszkaniami, biurami i innymi wartościami nieruchomymi. Ze względu na tak dużą ich ilość warto dla zwiększenia swojej szansy na znalezienie klientów publikować swoje oferty na dużej ich ilości. Zapewni Ci to Asari Wtyczka WordPress.

Asari jest programem elastycznym, dzięki czemu można modyfikować go w zależności od potrzeb Twoich oraz Twojej firmy. Rozbudowane możliwości oferowane przez Asari sprawiają, że każda firma może w prosty sposób zmienić jego wygląd, dostosować ułożenie elementów oraz określić, jakie informacje i gdzie powinny się wyświetlać. Asari zapewnia szybki dostęp do wszelkich informacji związanych z pracą firmy. System raportowy nie tylko pozwala analizować finanse, kontrolować aktywność pracowników czy też wyniki ofert, ale także budować własne zestawienia, wykresy oraz statystyki. Dzięki Asari w prosty sposób zaoferujesz klientom nieruchomości, których nie znajdą gdzie indziej.

Umieszczanie swoich ofert na wielu portalach i kontrola każdej z nich może być uciążliwa, jednak mamy na to sposób. Nasza wtyczka Integracja Asari z WordPress pozwala na integrację API Asari do WordPress. Asari jest programem, który udostępnia wrzucone do niego oferty na portale takie jak: nieruchomości-online.pl, domy.pl, otodom., morizon.pl i wiele innych. Dzięki integracji Asari z WordPress będziesz miał możliwość pobierania ofert z Asari i zapisywania ich na WordPresie jako wpisy w wybranej przez siebie kategorii wpisów. Wówczas następuje pobranie bazy danych każdej oferty: zdjęć, opisu oraz wszystkich parametrów. Wtyczka integracji Asari z WordPress ma możliwość pracy ręcznej poprzez menu WordPressa. Można wtyczkę integracji API Asari ustawić również tak aby działała automatycznie poprzez konfigurację crontab na serwerze. Istnieje możliwość obsługi API w wersji Kameleon.

 

 

 

Zalety Integracji Asari z WordPress:

Efektywne zarządzanie swoją ofertą – oszczędność czasu i wysiłku!

Eliminacja pomyłek możliwych w przypadku ręcznego dodawania ofert na każdy z portali oraz na swoją stronę

Zwiększone szanse na pozyskanie nowych klientów i utrzymania przy sobie obecnych

Większa ilość klientów pojawiających się na Twojej prywatnej stronie!

Oferty automatycznie wprowadzane do systemu WordPress można edytować z panelu administracyjnego, jak każdy post w WordPressie. Możesz również decydować, które oferty mają się wyświetlać na stronie, a które nie.

Kompatybilność integracji Asari z Motywami WordPress

Nasza integracja Asari z WordPress kompatybilna jest z wszystkimi motywami w zakresie przeniesienia treści oferty z Asari do WordPressa. Przedstawione jest to w formie prezentacji jako zawartość posta (tylko treść post) oraz podpięcie pod wskazaną kategorię.

Jeżeli zainteresowany jesteś podpięciem, tak aby poszczególne składowe oferty były rozłożone na Custom Fields oraz podpięte pod wyszukiwarkę, napisz do nas.

Aktualnie w zakresie podziału na atrybuty oraz wyszukiwarkę wspieramy motyw:
– Reality | Real Estate WordPress Theme (link)

W przypadku gotowej instalacji na wskazanych motywach zapytaj o wycenę.

Cena za jedną stronę WWW w porównaniu do zysków jakie może przynieść nie jest wysoka, wynosi jedynie 270zł!

Zachęcamy do kontaktu! W razie ewentualnych wątpliwości co do naszej oferty Asari Wtyczka WordPress chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiazanie. Możemy stworzyć dla Ciebie całkowicie nową stronę lub po prostu dodać funckjonalność do Twojej obecnej strony. Jesteśmy bardzo elastyczni, dzięki czemu tworzymy w pełni użyteczne rozwiązania!

 

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Przykładowe realizacje