Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Pozycjonowanie za ruch

0
(0)

pozycjonowanie za ruch, pozycjonowanie ruchPozycjonowanie jest procesem, dzięki któremu strona internetowa będzie na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwaniach. Pozycjonowanie może z jednej strony polegać na optymalizacji strony internetowej i działaniach związanych ze stroną i jej działaniem, z drugiej na popularności strony Internetowej w Internecie.

Nasza firma oferuje pozycjonowanie w rozliczeniu za ruch, które jest polecane stronom internetowym, które mają duży potencjał lub strony, na których dotychczasowy ruch był niewielki. Współpracę rozpoczynamy od sprawdzenia ruchu początkowego na stronie, który jest punktem odniesienia podczas rozliczania się z klientem.

Jeżeli masz pytania dotyczące pozycjonowania, skontaktuj się z nami! Zapewniamy profesjonalne podejście do klienta!

Jak działa?
– opłata obejmuje tylko i wyłącznie ruch organiczny
– promowanie wzrostu ruchu na stronie
– my dobieramy szeroką gamę słów
– opłata za wejścia użytkownika na stronę, a nie za wyższą pozycję w wyszukiwarce

Cena:
0,35zł za 1 wejście

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.