Tomsky Ristorante – Program dla Restauracji

Tomsky Ristorante to forma oprogramowania przygotowana specjalnie na potrzeby pracy punktów gastronomicznych i restauracji.

Zalety:

możliwość zarezerwowania konkretnego stolika na wybraną godzinę i zamówienia dania, które będzie gotowe na przybycie klienta

jedna cena, bez względu na to jak wiele restauracji znajduje się w systemie,

ułatwienie klientom podjęcia decyzji o rezerwacji

budowa bazy klientów

nowoczesne narzędzie pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas!

Możemy stworzyć dla Ciebie całkowicie nową stronę (całość wliczona w cenę) lub po prostu dodać funkcjonalność do Twojej obecnej strony.

Jesteśmy bardzo elastyczni, dzięki czemu tworzymy w pełni użyteczne rozwiązania!

Główne funkcje:

Wbudowany terminarz do rezerwacji stolika 

Dzięki kalendarzowi dostępnemu na stronie Klienci mogą samodzielnie dokonać rezerwacji stolika na wybraną godzinę. Pozwoli to wyjść Twojej restauracji naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dodatkowo Klient będzie miał możliwość zamówienia danej potrawy na określoną godzinę, co z pewnością sprawi, że ilość zadowolonych Klientów w Twojej restauracji wzrośnie.

Przy każdej internetowej rezerwacji mogą otrzymać Państwo powiadomienie SMS.

  Automatyczna informacja SMS 

Posiadając numery telefonów swoich Klientów (dzięki rezerwacji online), możesz wysyłać im automatyczne smsy z informacją o promocjach czy specjalnych wydarzeniach odbywających się w Twojej restauracji. Jest to bardzo dobra metoda pozwalająca utrzymać dotychczasowych Klientów.*

*wysyłka smsów opłacana jest przez Klienta i odbywa się za pośrednictwem nowoczesnej platformy m-commerce

Strona mobilna

Twoja strona będzie dopasowania do każdego rodzaju urządzenia mobilnego, jak smartfony czy tablety. Dzięki temu będzie ona dostępna dla większej ilości odbiorców, a jej poprawne wyświetlanie przyczyni się do uatrakcyjnienia Twojej oferty

Moduł fakturowy

Prosty sposób wystawiania faktur pomoże Ci usprawnić pracę restauracji. Dane klientów zostaną zachowane w systemie, dzięki czemu nie będziesz musiał za każdym razem ponownie wpisywać poszczególnych informacji.

CMS WordPress

Edycja strony i dbanie o aktualność umieszczanych informacji nigdy nie było prostsze. Nawet bez znajomości html będziesz w stanie w pełni zarządzać swoją stroną, a na pomoc z naszej strony możesz liczyć na każdym etapie współpracy.

Screeny

Cennik

Poniżej prezentujemy cennik aplikacji wraz z dokładnym zakresem prac, jakie wchodzą w poszczególne pakiety.

Strona tworzona jest od podstaw, co stanowi idealny moment na odświeżenie Państwa wizerunku oraz dostosowanie strony internetowej do najnowszych trendów. Należy pamiętać, że strona internetowa jest współczesną wizytówką każdej firmy działającej na rynku.

Jeżeli jednak zainteresowani są Państwo tylko i wyłącznie modułem rezerwacji stolika oraz automatyczną informacją SMS zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wtedy dla Państwa specjalną ofertę.

Pamiętaj: nie ważne w jakim miejscu w Polsce czy na świecie znajduje się Twoja restauracja i tak możesz skorzystać z naszych usług – Internet nie ma granic!

Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. W związku z tym, że jest to nowoczesne rozwiązanie, pomożemy Państwu wybrać najlepszą ofertę oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.