Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Integracja EstiCRM z WordPress i Joomla

 

Integracja EstiCRM z WordPress i Joomla

W dzisiejszych czasach Internet stał się potęgą na, której rozgrywają się największe walki rynkowe. Jest to miejsce gdzie w najłatwiejszy sposób można zdobyć dużą ilość klientów, za którymi kryje się zysk. Jest to również miejsce, w którym pojawia się największa konkurencja, dlatego tak ważne jest by odpowiednio wypromować swoje produkty.

 

Jeśli zajmujesz się działalnością związaną ze sprzedażą bądź wynajmem nieruchomości masz świadomość jak wiele jest serwisów internetowych zwiazanych z tą branżą. Aby docierać do jak największej ilości potencjalnych klientów warto umieszczać swoje oferty na wielu serwisach jednocześnie. To właśnie dzięki EstiCRM możesz bez obawy błędu i mozolnej długiej pracy umieszczać swoje oferty na serwisach takich jak gratka.pl, oferty.net otodom. i wiele innych.

 

 

Czym właściwie jest Esticrm?

Esticrm jest nowoczesnym oprogramowaniem dedykowanym biurom i agencjom nieruchomości. Jest nowoczesny, gdyż został zbudowany w oparciu o najnowsze technologie i trendy dzięki czemu charakteryzuje się łatwością w obsłudze i szybkością działania. Na Esticrm można pracować z każdego miejsca na ziemi, wystarczy dostęp do internetu. Co ułatwia nam Esticrm? Przede wszystkim relacje z klientem. Jeden klient może mieć wiele potrzeb. W Esticrm może być właścicielem oferty lub nabywcą, może także być zainteresowany kredytem. Jedno miejsce pozwala na kontrolowanie całej historii realizacji. Żadne informacja bądź zlecenie nie przepadnie. Esticrm pozwala także na tworzenie rozbudowanych opisów każdej nieruchomości. Nowoczesna wyszukiwarka ułatwia otarcie do konkretnej oferty, a kojarzenie z nią nabywców trwa bardzo krótko. System przypomina nam także o konieczności kontaktu z właścicielem i umożliwia skomponowanie raportu z obsługi oferty.

Jeśli posiadasz swoją stronę internetową na pewno chciałbyś by użytkownicy wchodzący na nią również mogli zobaczyć wszystkie Twoje oferty, które umieszczasz poprzez EstiCRM na różnych serwisach. Program EstiCRM nie przenosi ofert ani na system WordPress, ani na Joomlę dlatego w naszej ofercie pojawiła się wtyczka Integracja EstiCRM z WordPress i Joomla, która pozwoli przenieść Twoje oferty nieruchomości do WordPressa bądź Joomli. Nie będziesz musiał ręcznie wykonywać tego zadania co znacznie ułatwi pracę.

 

Zaletą wtyczki Integracja EstiCRM z WordPress i Joomla jest możliwość automatycznego zintegrowania ofert znajdujacych się w programie EstiCRM na Twoją stronę internetową. Nie musisz martwić się błędami, które mogłyby się pojawić podczas wpisywania ofert ręcznie. Wtyczka pozwala w znacznie szybszy i dużo łatwiejszy sposób przenieść wszystkie oferty do systemu WordPress bądź Joomli.

Cennik

Z wtyczką Integracja EstiCRM z WordPress i Joomla śmiało możesz wystawiać swoje oferty na EstiCRM i integrować ją z serwisem WordPress bądź Joomla i cieszyć się zyskami już za jedyne 300zł!

Nie czekaj! Wypełnij formularz kontaktowy i korzystaj z wtyczki, która ułatwi Ci funkcjonowanie na rynku! W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Rozwiejemy wszelkie wątplikości i doradzimy w razie problemu z podjęciem dezycji. Stawiamy na Waszą satysfakcje z produktu i oczywiście z naszej pracy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Przykładowe realizacje