Tomsky Hotel

0
(0)


Prowadzisz hotel, pensjonat, wynajmujesz apartamenty, wille a może jesteś posiadaczem ośrodków lub domów wypoczynkowych?

Czy posiadasz swoje oferty na więcej niż jednej platformie internetowej i męczy Cię wprowadzanie zmian na każdej z nich tradycyjnymi metodami? Masz już dość skomplikowanych i trudnych w obsłudze systemów do zarządzania hotelami? A może gubisz się w ręcznym wprowadzaniu rezerwacji w programie Excel, czy papierowym kalendarzu?

Dzięki naszemu rozwiązaniu Twój problem zniknie na zawsze!
Specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy narzędzie Tomsky Hotel, które będzie synchronizować Twoje oferty wystawione na każdej platformie co zaoszczędzi Twój czas i pozwoli uniknąć stresu (a także wypłacania odszkodowań) w przypadku overbookingu.

W naszej ofercie znajduję się masa najbardziej znanych firm zajmujących się udostępnianiem obiektów wypoczynkowych dla turystów, takich jak TripAdvisor.com, Eholiday.pl, Booking.com, Expedia.com, Hotels.com, BookApart.com, Airbnb.pl, Noclegowo.pl i wiele innych! Dzięki tak licznej grupie platform internetowych jakie obsługujemy, już za pomocą jednego narzędzia masz naprawdę najdogodniejsze warunki do zarządzania i promowania swojego biznesu!

Zalety:

Efektywne zarządzanie swoją ofertą – oszczędność czasu i wysiłku!

Po dokonaniu rezerwacji przez klienta brak możliwości zarezerwowania tej samej oferty przez kogoś innego (brak overbookingu) – całkowita synchronizacja na wielu platformach rezerwacji

Pozyskiwanie nowych klientów oraz zachowanie tych, którzy już Ci zaufali

Możesz korzystać z tego narzędzia z każdego urządzenia mobilnego – gdziekolwiek jesteś w dowolnym czasie

Możemy stworzyć dla Ciebie całkowicie nową stronę lub po prostu dodać funkcjonalność do Twojej obecnej strony.

Jesteśmy bardzo elastyczni, dzięki czemu tworzymy w pełni użyteczne rozwiązania!

Cennik

Poniżej przedstawiamy cennik naszego narzędzia dla liczby pokoi bądź apartamentów, jakie Państwo posiadają i chcą zsynchronizować z dostępnymi u nas kanałami. Cena pełnego pakietu od 50 pokoi do ustalenia z nami w zależności jak duża ilość wynajmowanych pokoi/apartamentów to będzie.

Ceny netto

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. W związku z tym, że jest to nowoczesne rozwiązanie, pomożemy Państwu wybrać najlepszą ofertę oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.