Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Sklepy Internetowe

0
(0)

…pomagamy Klientom w maksymalizacji zysków

W Internecie można sprzedać praktycznie wszystko. Rynek handlu w cyberprzestrzeni jest otwarty. Rozwiązania sklepów internetowych umożliwiają sprzedaż praktycznie wszystkiego, bez żadnych ograniczeń, bezpiecznie i z dostępnością dla każdego klienta. Internet ułatwia zakupy Twoim klientom bez ograniczeń lokalizacji Twojego przedsiębiorstwa.

Tomsky Internet Marketing może zaoferować Twojej firmie rozwiązania z dziedziny e-commerce, które doprowadzą do zwiększenia skali sprzedaży Twoich produktów. Bez względu czy rozpoczynasz sprzedaż, czy zajmujesz się handlem w rzeczywistości od lat, my dostosujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb, tak by efektywność twojej sprzedaży wzrosła.
Proponowane rozwiązania e-commerce mogą zawierać:

  • Integracja z systemami płatności elektronicznych
  • Potwierdzenia zakupu, zamówienia oraz statusu danej wysyłki
  • Tworzenie bazy danych Twoich klientów
  • Prezentacje produktów jak najbardziej przystępne dla Twoich klientów
  • Zarządzanie produktami, zamówieniami oraz klientami
  • Nieograniczona liczba produktów w Twoim sklepie

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem idealnego rozwiązania dla Twojej firmy skontaktuj się z nami by ustalić szczegóły projektu.

Posiadamy doświadczenie w stawianiu i modyfikacji sklepów internetowych opartych na platformach:

Rynek internetowy daje Ci możliwość nieograniczonego kontaktu z klientem.
Odpowiednio przystosowane sklepy internetowe będą docierać do klientów z najróżniejszych miejsc na świecie, nie tylko z Twoich okolic. Daje to możliwość znacznie większych zysków, jednak Twoja strona powinna być zarówno atrakcyjna, jak i przystosowana do zagranicznych klientów. Sklepy internetowe nasza firma tworzy od lat, mamy doświadczenie na tej linii, wiemy czego oczekują użytkownicy wchodzący na stronę, jakie funkcje ułatwiają im poruszanie się po stronie co z pewnością zachęci ich do dokonania zakupu. Znamy się również na odpowiednim pozycjonowaniu sklepu.
Pozycjonowanie SEO jest koniecznością jeśli chcesz aby Twój sklep był widoczny dla jak największej ilości użytkowników. Odpowiednio pozycjonowana strona pojawia się wysoko na liście wyszukiwania Google gdzie zdecydowanie najczęściej użytkownicy szukają potrzebnych im rzeczy. O te wszystkie elementy zadba nasza firma jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami. Sklepy internetowe tworzymy od podstaw, jednak w przypadku posiadania już przez Ciebie strony możemy dokonać innych działań w celu polepszenia jej funkcjonalności, jak i widoczności.

Napisz do nas, a my wykonamy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Przykładowe realizacje