Programista WooCommerce Developer Gdynia

Programista WooCommerce Developer

Jeśli szukasz pomocy w stworzeniu swojego sklepu internetowego opartego na systemie WordPress, za pomocą wtyczki WooCommerce możemy to dla Ciebie zrobić. Twój sklep będzie gotowy do działania, będzie posiadał potrzebne moduły, takie jak płatności elektroniczne, wysyłka kurierem i nieograniczoną ilość produktów. Możemy dla Ciebie przygotować również dedykowaną grafikę oraz funkcjonalności, który są bardzo spersonalizowane Ja jako programista WooCommerce developer wraz z moim zespołem chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania, doradzimy w trudnych kwestiach, jak również damy z siebie wszystko byś był zadowolony z naszej pracy.

W dzisiejszych czasach internet stał się dla nas wszystkich nieodłącznym elementem towarzyszącym w życiu codziennym. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na rozwój swojej działalności w sieci, a co za tym idzie na rynku internetowym pojawia się dużo nowej i silnej konkurencji.

Jestem Programistą WooCommerce Developerem, który prężnie dąży do rozwijania swojej firmy, swoich kwalifikacji oraz zapewniania swoim klientom jak najlepszej pomocy. Wraz ze swoim zespołem zajmujemy się wdrażaniem systemów informatycznych w oparciu o CMS WordPress. Tworzymy rozwiązania od najprostszych, aż po bardzo skomplikowane i rozbudowane systemy. Jako Programista WooCommerce Developer mogę pomóc Ci stworzyć wymarzoną stronę, która zachęci klientów do korzystania z Twoich usług. Projektowanie stron internetowych to jedna ze specjalności mojej firmy i zarazem pasji. Podejmujemy się wyzwań jakie stawiają przed nami nasi klienci. Na naszym koncie znajduje się wiele rzetelnie wykonanych stron internetowych, które spełniają ich oczekiwania

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Programista WooCommerce Developer Polska

Polska jest państwem położonym w Europie Środkowej, nad Morzem Bałtyckim. Południową granicę tworzą Sudety i Karpaty. Populacja Polski liczy 38,5 miliona mieszkańców, a gęstość zaludnienia wynosi 123 osób/km2. Polska jest członkiem takich organizacji jak Unia Europejska, NATO, Światowa Organizacja Handlu, Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Gospodarka Polski zaliczana jest do jednej z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie.

Programista WooCommerce Developer Gdynia

Gdynia jest to miasto położone w województwie pomorskim nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim oraz Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wraz z Gdańskiem i Sopotem wchodzi w skład aglomeracji Trójmiasta. Rozwój miasta rozpoczął się w momencie budowy portu, który powstał w celu zagwarantowania Polsce dostępu do szlaków morskich i bazy marynarki wojennej wobec niepewnej sytuacji w Wolnym Mieście Gdańsku. Gdynia posiada liczne nadmorskie tereny spacerowe, miedzy innymi Klif Orłowski, Molo Południowe, do którego zalicza się Skwer Kościuszki, na którym cumują jednostki muzealne, takie jak niszczyciel “ORP Błyskawica” a także żaglowiec “Dar Pomorza” będący kiedyś statkiem szkoleniowym obecnej Akademii Morskiej w Gdyni. Gdynia jest przystosowana dla turystów, posiada wiele nadmorskich atrakcji, na początku lipca co roku na lotnisku w Kosakowie jest organizowany kilkudniowy duży festiwal muzyczny Opener, na który zjeżdża się ogromna liczba zarówno młodzieży jak i dorosłych.

Jako Programista WooCommerce Developer mogę wraz z moim zespołem stworzyć dla Ciebie stronę internetową WWW od zera, bądź ulepszyć Twoją obecną stronę. Poza projektowaniem stron zajmujemy się także tworzeniem aplikacji mobilnych, pozycjonowaniem SEO, tworzymy kampanie AdWords, oferty mailingowe i wiele innych.

Z nami projektowanie stron internetowych będzie proste i przyjemne! Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie, a także doradzimy w razie takiej potrzeby. Zapewniamy także opiekę nad stworzoną stroną internetową. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

 

Aby przybliżyć Wam nieco jak działa sklep internetowy WooCommerce opowiemy pokrótce czym zajmuje się WooCommerce programista. Jego zadaniem jest przekształcenie strony stworzonej na platformie WordPress do w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego. Oczywiście WooCommerce programista może stworzyć również taki sklep od zera. Funkcjonalności dodawane przez programistę WooCommerce dają możliwość wielu opcji płatności na stronie, możliwość sprzedawania dowolnych produktów i usług w formie materialnej bądź cyfrowej. Programista WooCommerce zaoferuje Ci również kompetentne tworzenie raportów, dzięki którym będziesz wiedział jak Twoje działania wpływają na ruch na stronie i sprzedaż. WooCommerce oferuje również możliwość dodawania opcji rabatowych dla Twoich klientów. Do zalet tego dodatku jaki WooCommerce programista może Ci przedstawić zaliczyć można elastyczność wprowadzonego systemu. Dzięki WooCommerce będziesz mógł dodawać do swojej strony wiele ciekawych funkcjonalności, które mogą zwiększyć efektywność sprzedaży i poprawią Twoje kontakty z klientami.

Gdyby przytoczone informacje nie były dla Ciebie wystarczająco pomocne poniżej możesz zapoznać się z naszym portfolio, w którym dokładnie opiszemy co zrobiliśmy dla danego klienta i jakie korzyści dzięki tym działaniom zyskał. Postaramy się systematycznie dodawać do portfolio wykonywane przez nas zlecenia.

 

Realizacje jako programista WooCommerce

 

 

Jedną z firm w jakiej ja jako WooCommerce programista, wraz z moim zespołem wprowadziliśmy wtyczkę WooCommerce jest Personia. Dzięki działaniom w charakterze programisty WooCommerce strona, która powstała na platformie WordPress posiada takie funkcje jak dodawanie produktów z możliwością ich zakupu przez klientów za pomocą strony internetowej.

Wtyczka zapewnia również opcję sprzedaży produktów w wersji cyfrowej. Dodatkowo klienci, przy zakupie mogą korzystać z opcji “Przelewy24”, która jest niezwykle wygodna i nie zniechęca użytkownika do strony w procesie realizacji zamówienia. Do możliwości jakie programista WooCommerce zapewnił Personi należą również: dodawanie kuponów, rabatów, a także nagród dla klientów. Po dokonaniu zakupu przez klientów produktów wystawionych na stronie, wtyczka zapisuje dane kupujacego, a także tworzy raport przedstawiający ilość zakupionych produktów na przestrzeni 7 dni, obecnego miesiąca, ostatniego miesiąca, roku czy też daty ustalonej samodzielnie przez właściela strony. W raporcie pojawią się również takie informacje jak ilość złożonych zamówień, ilość zakupionych produktów, zysk z zakupionych produktów w danym okresie, a także średnia sprzedaż dzienna bądź miesięczna, w zależności od okresu jaki właściciel weźmie pod uwagę. Co więcej wtyczka WooCommerce daje Ci możliwość zakupienia, bądź darmowej instalacji wielu innych dodatkowych opcji. Między innymi za darmo możesz za pomocą Google Analytics zdobyć informacje jakie pomogą Ci w zrozumieniu swoich klientów i dzięki temu wykonaniu działań, które zwiększą Twoje przychody. My jako WooCommerce programiści służymy oczywiście pomocą i dobrą radą w sprawie opcji dodatkowych jakie umożliwia wtyczka WooCommerce.

 

 

Kolejna działalność, która skorzystała z naszych usług, i w której ja WooCommerce programista, jak i mój zespół wprowadziliśmy zmiany
WooCommerce to restauracja Pod Kasztanem. Dzięki działaniom w charakterze programisty WooComerce, strona stworzona w systemie WordPress posiada wiele funkcji pozwalających na prowadzenie na niej atrakcyjnej, i przy tym zyskownej sprzedaży.

Restauracja Pod Kasztanem dzięki wtyczce może na  stronie umieszczać swoje produkty (w tym wypadku są to posiłki), które nastepnie w łatwy sposób mogą zostać zamówione przez użytkowniów chcących zjeść smaczny posiłek poza restauracją. Właściciel strony skorzystał także z możliwości wprowadzenia kuponów rabatowych na koszyk. Klinet posiadający kod kuponu przed dokonaniem platności może go wpisać i otrzymać to samo zamówienie w niższej cenie. Ta funckja może zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty. Wtyczka WooCommerce profesjonalnie zainstalowana przez programistę WooCommerce będzie pokazywać administratorowi strony wszystkie zamówienia jakie zostały zrealizowane, bądź są w trakcie realizacji. Informacje o zamówieniach bedą zawierać wszystkie dane jakie administrator wyznaczy do wpisania przez użytkownika podczas procesu zamawiania. Wtyczka ma również mlożliwość tworzenia zestawienia wszystkich zamówień na wykresie. Zestawienie może operać się na ostatnich 7 dniach, obecnym miesiącu, ostatnim miesiącu bądź roku. Administrator może również wybrać sobie ręcznie konkretną datę jaka go interesuje. Dodatkowo funckja raportowania pokazuje łączną sumę przychodu ze sprawdzanego okresu, średnią sprzedaż z określonego okresu, a także przychód z opłat za transport, jak również łączną wartość użytych kuponów. Możliwość jaką może zaoferować WooCommerce programista jest dodanie takich funkcji jak płatności za pomocą przelewów24, paypalem , mastercard i tym podobnymi. Na pewno takie formy płatności jak szybki przelew zachęcą użytkownika do dokonania zakupu na stronie. Oczywiście istnieje również opcja płatności przy odbiorze, która w przypadku zamawiania jedzenia również często jest wybierana przez użytkowników.

Programista WooCommerce, który zajmuje się wdrażaniem wtyczki u konkretnego klienta może również polecić przydatne rozszerzenie, które wtyczka oferuje po jej zainstalowaniu na platformie. Rozszerzenia dodatkowe mogą być płatne, jednak pojawiają się również darmowe, takie jak Google Analytics, o którym wspomnieliśmy już we wcześniejszej realizacji, a która jest bardzo przydatna jeśli zależy Ci na tym by się rozwijać i tym samym dbać o dobro swoich klientów.

 

 

Nasz kolejny klient, który skorzystał z usług WooCommerce programisty to działalność zajmująca się sprzedażą mebli AIS Meble. Działania jakie wprowadziłem jako programista WooCommerce pozwoliły mojemu klientowi stworzyć na platformie WordPress swój sklep, który cieszy się popularnością i jest wygodny w korzystaniu przez użytkowników zaglądających na stronę.

Sklep z meblami AIS Meble dzięki zamontowanej przez nas wtyczce WooCommerce może na swojej stronie umieszczać produkty na sprzedaż, które w łatwy sposób użytkownicy mogą przejrzeć, zobaczyć szczegółowe informacje na ich temat zamieszczone przez sklep na stronie oraz dokonać zamówienia wybranego produktu. Dzięki wtyczce zainstalowanej przez WooCommerce programistę działalność może skorzystać z różnych opcji dokonywania płatności przez swoich klientów, może również tworzyć kupony dla swoich klientów, którzy podczas realizacji swojego zamówienia będą mogli wpisać go i uzyskać ustaloną przez sprzedawcę zniżkę.

Wtyczka zainstalowana przez programistę WooCommerce spełnia także zadania, takie jak prowadzenie raportu dokonanych zamówień. Zamówienia zostaną zapisane na platformie wraz z danymi, które klienci musieli wpisać podczas realizacji zamówienia. System daje również możliwość prowadzenia raportów podliczających przychód sklepu w ciągu roku, ostatniego miesiąca, obecnego miesiąca, ostatnich 7 dni, bądz konkretnej daty wybranej przez administratora strony. Nasz klient AIS Meble dzięki działaniom programisty WooCommerce może mieć wgląd w dane dotyczące sprzedaży brutto, średniej dziennej sprzedaży brutto, sprzedaży netto, średniej dziennej sprzedaży netto, ilości złożonych zamówień, ceny zwrotów, opłat za przesyłkę, a także wartości użytych kuponów. Raport jest również przedstawiony na czytelnym wykresie. Wszystkie te funckje w znaczący sposób zapewnią naszemu klientowi sprawne zarządzanie swoim sklepem, analizowanie dokonanych zamówień, jak również korzystanie z dodatkowych opcji umożliwiających polepszenie swoich obrotów. Do tych funckji możemy zaliczyć przykładowo tworzenie kuponów promocyjnych, czy dodatkową darmową opcję Google Analytics.

Programista WooCommerce, który zajmuje się wdrażaniem wtyczki u konkretnego klienta może również polecić przydatne rozszerzenie, które wtyczka oferuje po jej zainstalowaniu na platformie. Rozszerzenia dodatkowe mogą być płatne, jednak pojawiają się również darmowe, takie jak Google Analytics, o którym wspomnieliśmy już we wcześniejszych realizacjach, a która jest bardzo przydatna jeśli zależy Ci na tym by się rozwijać i tym samym dbać o dobro swoich klientów.