Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Strony mobilne

0
(0)

…pomagamy Klientom w dotarciu do użytkowników!


Rosnąca popularność pojawiających się urządzeń mobilnych spowodowała, iż ludzie coraz częściej przeglądają strony przy pomocy telefonów czy tabletów. Głównie z wygody i dostępności tych urządzeń w każdej chwili możemy sprawdzić na szybko dowolną stronę www przy użyciu naszego telefonu komórkowego, często już zwanego smartfonem. Równie często dzięki wygodzie i łatwości użycia na coraz bardziej popularniejszych tabletach (na czele z iPadem).

ios-logo

Wychodząc naprzeciw potrzebom technologicznym możemy stworzyć dla Twojej firmy wersję mobilną Twojej strony www w postaci strony responsywnej.  Jest to tak zwana technologia RWD, czyli Responsive Web Design. Strona taka będzie łatwo otwieralna na urządzeniach typu Smartfony (iPhone, Samsung, HTC, Sony Ericsson czy inne), jak również tabletach opartych na iOS (Apple iPad) czy Android (Samsung, Motorola, GoClever oraz inne).

Przykładowy efekt pracy:


Zobacz jak wyglądają strony naszych Klientów:

Jeżeli jesteś zainteresowany wersją mobilną lub stroną responsywną swojego serwisu zapraszamy do działu kontakt w celu wyceny zmiany strony www lub sklepu internetowego w wersji mobilnej.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Rezygnując z naszych usług, tracisz szanse na profesjonalne wsparcie!

Przykładowe realizacje