Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Integracja MLS WordPress

Integracja MLS WordPress

Internet obfituje w portale, na których można znaleźć oferty z mieszkaniami, domami, biurami i innymi nieruchomościami. Szansą na zwiększenie prawdopodobieństwa znalezienia klienta jest publikowanie swoich ofert na wielu stronach. Jednakże umieszczanie ofert na wielu stronach i ciągłe ich monitorowanie może być męczące. Co więc zrobić?

Prowadząc biznes powiązany z wynajmem lub sprzedażą nieruchomości warto zaopatrzyć się w narzędzia, które ułatwią nam pracę. Naszym sposobem na ułatwienie pracy jest wtyczka Integracja MLS WordPress. Pozwala ona na integrację API MLS Software z WordPressem. MLS jest programem, który udostępnia wrzucone do niego oferty, takim portalom, jak: domy.pl, otodom, nieruchomości-online.pl i wiele innych.

Wtyczka Integracja MLS WordPress umożliwia pobieranie ofert z MLS i zapisywanie ich w WordPressie w formie postów w wybranej kategorii wpisów. W trakcie procesu program pobiera bazę danych każdej oferty, tj. zdjęcia, opis oraz wszystkie parametry. Wtyczkę możemy ustawić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest skonfigurowanie jej ręcznie poprzez menu WordPressa, drugim ustawienie jej tak, aby działała automatycznie za pomocą konfiguracji crontab na serwerze.

Zalety integracji MLS z WordPress:

yesUniknięcie pomyłek, które mogłyby zaistnieć przy ręcznym zamieszczaniu oferty na różnych portalach!

yesEfektywność zarządzania stroną i oszczędność czasu!

yesSzansa na pozyskanie nowych klientów i utrzymanie starych!

yesZwiększenie ruchu na swojej prywatnej stronie!

Jeżeli zainteresowany jesteś zainteresowany produktem, napisz do nas.

Zachęcamy do kontaktu! W razie ewentualnych wątpliwości co do naszej oferty integracja MLS WordPress chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Możemy stworzyć dla Ciebie całkowicie nową stronę lub po prostu dodać funckjonalność do Twojej obecnej strony. Jesteśmy bardzo elastyczni, dzięki czemu tworzymy w pełni użyteczne rozwiązania!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Główne kroki zależą od wybranej platformy MLS i wtyczki do WordPress. Zazwyczaj obejmują one rejestrację i uzyskanie klucza API, instalację odpowiedniej wtyczki do WordPress, konfigurację ustawień integracji oraz dodawanie lub importowanie listy nieruchomości.

Tak, przed integracją MLS z WordPress warto upewnić się, że twój hosting wspiera wymagane technologie, takie jak PHP i MySQL w odpowiednich wersjach. Dodatkowo, kluczowe jest posiadanie dostępu do API platformy MLS oraz zrozumienie wymagań dotyczących danych nieruchomości, które będą importowane.

Tak, większość wtyczek do integracji MLS z WordPress oferuje funkcje automatycznej synchronizacji danych nieruchomości. Można ustawić harmonogram aktualizacji, aby nowe oferty były automatycznie dodawane, a istniejące aktualizowane na stronie internetowej.

Istnieje wiele wtyczek do integracji MLS z WordPress, takich jak "WP-Property", "Real Homes", "Estatik", "FlexMLS", które oferują różne funkcje i poziomy dostosowania. Wybór odpowiedniej wtyczki zależy od specyficznych potrzeb biznesowych, budżetu oraz oczekiwań dotyczących funkcjonalności i wyglądu strony internetowej z nieruchomościami.