Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Tworzenie stron www

0
(0)

W naszej firmie, pracujemy z dumą i poświęceniem przy projektowaniu stron. Tworząc strony spełniamy nie tylko Twoje potrzeby, ale również własne wysokie standardy jakości oraz wymagania.

Wiele projektów tworzymy na CMS WordPress w taki sposób, by Klient był w stanie w przyszłości samodzielnie edytować swoją stronę, za pomocą wizualnego edytora nie wymagającego znajomości html.

Przy budowaniu stron korzystamy z zaawansowanych technologii takich jak:

  • HTML,
  • CSS,
  • XML,
  • Flash,
  • AJAX,
  • PHP,
  • MySQL.

Będziemy z Tobą pracować, dopóki uzyskamy prawidłowy efekt! Nie musisz posiadać wiedzy technicznej, by współpracować ze specjalistami.

Jesteśmy bardzo elastyczni w stosunku do Klienta i możemy stworzyć rozwiązania odpowiadającym preferencjom naszych Klientów.

Jak wygląda współpraca w zakresie tworzenia strony?

Tworzenie każdego produktu takiego jak strona www, sklep, portal czy system informatyczny rozpoczynamy od określenia celów i potrzeb naszego Klienta. Na tym etapie powstaje specyfikacja techniczna lub obrazują się oczekiwania Klienta.

Po analizie przechodzimy to stworzenia projektu wizualnego – najczęściej jest to projekt graficzny (na życzenie możemy wykonać również prototyp, tzw. makieta funkcjonalna).

Po akceptacji projektu wizualnego przechodzimy do przygotowania kodu według przedstawionych zagadnień funkcjonalnych.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE NA DOLE STRONY!

Każdy etap prowadzony jest przy kontakcie z naszym klientem. Podczas ustalania poszczególnych kwestii nasz zespół jest w stanie zasugerować odpowiednie rozwiązanie spełniające Twoje oczekiwania.

Negocjuj z nami cenę!

Napisz czego, oczekujesz od swojej przyszłej strony www i negocjuj z nami! Określ jakim budżetem dysponujesz oraz przedstaw wymagania dotyczące funkcjonalności strony.

Rezygnując z naszych usług, tracisz szanse na profesjonalne wsparcie!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Przykładowe realizacje