Integracja systemu rezerwacji Booking.com, Airbnb, TripAdvisor, 9flats na stronie internetowej WWW

Integracja systemu rezerwacji Booking.com, Airbnb, TripAdvisor, 9flats na stronie internetowej WWW

Zajmujesz się branżą związaną z nieruchomościami? Chciałbyś docierać do większego grona użytkowników, jednak posiadanie swojej strony i wielu ofert zarówno na niej, jak i na różnych systemach do rezerwacji takich jak booking.com, Airbnb, TripAdvisor czy 9flats jest dość czasochłonne i męczące? Teraz możesz oszczędzić sobie stresu i nerwów dzięki integracji systemu rezerwacji. Integracja systemu rezerwacji Booking.com, Airbnb, TripAdvisor, 9flats na stronie internetowej WWW daje Ci możliwość synchronizacji swoich ofert z wieloma systemami rezerwacji i Twoją stroną internetową.

Posiadanie swoich ofert na wielu systemach do rezerwacji może być uciążliwe ze względu na brak aktualizacji na każdej z tych stron w momencie dokonania rezerwacji. W taki sposób łatwo o wtopę i związane z nią nieprzyjemności. Nie można dopuścić do tego by dwie różne osoby dokonały rezerwacji na ten sam obiekt natomiast w przypadku korzystania z wielu systemów rezerwacji jest duże prawdopodobieństwo pojawienia się takiej sytuacji. Chcąc temu zaradzić stworzyliśmy możliwość jaką jest integracja systemu rezerwacji Booking.com, Airbnb, TripAdvisor, 9flats na stronie internetowej WWW.

Teraz z naszą integracją w momencie dokonania przez użytkownika rezerwacji dany obiekt przestanie być dostępny na każdym systemie, z którym jest zintegrowana nasza strona internetowa. Możemy też w wygodny sposób kontrolować ceny naszych ofert. Podana cena pojawi się automatycznie w każdym systemie.

Systemy rezerwacji takie jak Booking.com, TripAdvisor, Airbnb czy 9flats są niezwykle popularne na rynku globalnym. Posiadanie swoich ofert przynajmniej na jednym z nich daje Ci ogromne możliwości i zwiększa Twój zasięg na cały świat. Teraz z naszą pomocą jaką jest integracja systemu rezerwacji Booking.com, Airbnb, TripAdvisor, 9flats na stronie internetowej WWW możesz gromadzić wszystkie informacje i dane związane z ofertami w jednym miejscu co znacznie poprawi Twoją wydajność i obroty działalności. Jeśli zależy Ci na sprawnym obsługiwaniu swoich klientów i tym samym zwiększaniu ich satysfakcji ten produkt jest stworzony dla Ciebie! Pozwól sobie pomóc i ciesz się

Podsumujmy więc korzyści jakie niesie nam integracja systemu rezerwacji Booking.com, Airbnb, TripAdvisor, 9flats na stronie internetowej WWW:

Efektywne zarządzanie swoją ofertą – oszczędność czasu i wysiłku!

Po dokonaniu rezerwacji przez klienta brak możliwości zarezerwowania tej samej oferty przez kogoś innego (brak overbookingu) – całkowita synchronizacja na wielu systemach do rezerwacji

Automatyczna aktualizacja cen i dostępności ofert na każdym systemie rezerwacyjnym

Pozyskiwanie nowych klientów oraz zachowanie tych, którzy już Ci zaufali – możliwość poszerzania swoich horyzontów!

Jeśli zachęciła Cię nasza oferta, lub masz jakieś pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, wystarczy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.