Tomsky Doctor – Strona dla lekarzy

0
(0)

Tomsky Doctor jest to narzędzie zaprojektowane do usprawniania pracy lekarzy oraz placówek medycznych.

Zalety:

efektywne zarządzanie gabinetem oraz całą kliniką,

jedna cena, bez względu na to jak wiele gabinetów i    lekarzy znajduje się w systemie,

pozyskiwanie nowych pacjentów oraz zachowanie tych, którzy Ci już zaufali,

Twoja specjalizacja nie ma znaczenia – my zadbamy o to by spełnić Twoje oczekiwania,

nowoczesne narzędzie pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas!

Możemy stworzyć dla Ciebie całkowicie nową stronę (całość wliczona w cenę) lub po prostu dodać funkcjonalność do Twojej obecnej strony.

Jesteśmy bardzo elastyczni, dzięki czemu tworzymy w pełni użyteczne rozwiązania!

Główne funkcje:

Kalendarz rezerwacji online

Twoi pacjenci będą w stanie samodzielnie dokonać rezerwacji,  za pośrednictwem kalendarza dostępnego online i to bez logowania! Nowa rezerwacja automatycznie pokaże się w Twoim kalendarzu, a na maila otrzymasz dodatkowe powiadomienie (jeśli tylko chcesz). Co więcej posiadasz możliwość samodzielnego dodawania wizyt do kalendarza, a kolorystyczne rozróżnienie usług pozwoli Ci zachować ład i porządek. Ilość usług, lekarzy i gabinetów nieograniczona!

Przy każdej rezerwacji online dokonanej przez pacjenta, otrzymają Państwo powiadomienie SMS.

Automatyczna informacja SMS

Twój pacjent otrzyma powiadomienie np. dwa dni przed ustaloną wizytą , dzięki czemu nie zapomni o umówiony spotkaniu, a Ty nie będziesz tracić czasu w pustym gabinecie.
Wiadomość może zostać wysłana również po pewnym okresie od ostatniej wizyty w celu przypomnienia o konieczności dokonania kontroli.
Wysyłka jest automatyczna, więc nawet nie musisz o tym pamiętać! *

Strona mobilna

Twoja strona będzie dopasowania do każdego rodzaju urządzenia mobilnego, jak smartfony czy tablety. Dzięki temu będzie ona dostępna dla większej ilości odbiorców, a jej poprawne wyświetlanie przyczyni się do uatrakcyjnienia Twojej oferty

Moduł fakturowy

Prosty sposób wystawiania faktur pomoże Ci usprawnić pracę gabinetu. Dane pacjentów zostaną zachowane w systemie, dzięki czemu nie będziesz musiał za każdym razem ponownie wpisywać poszczególnych informacji.

CMS WordPress

Edycja strony i dbanie o aktualność umieszczanych informacji nigdy nie było prostsze. Nawet bez znajomości html będziesz w stanie w pełni zarządzać swoją stroną, a na pomoc z naszej strony możesz liczyć na każdym etapie współpracy.

*wysyłka smsów w cenie 8gr/szt. opłacana jest przez Klienta i odbywa się za pośrednictwem nowoczesnej platformy m-commerce

Screeny i realizacje

Cennik

Poniżej prezentujemy cennik aplikacji wraz z dokładnym zakresem prac, jakie wchodzą w poszczególne pakiety.

Strona tworzona jest od podstaw, co stanowi idealny moment na odświeżenie Państwa wizerunku oraz dostosowanie strony internetowej do najnowszych trendów. Należy pamiętać, że strona internetowa jest współczesną wizytówką każdej firmy działającej na rynku.

Jeżeli jednak zainteresowani są Państwo tylko i wyłącznie modułem rejestracji Klientów oraz automatyczną informacją SMS zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy wtedy dla Państwa specjalną ofertę.

Pamiętaj: nie ważne w jakim miejscu w Polsce czy na świecie znajduje się Twój gabinet i tak możesz skorzystać z naszych usług – Internet nie ma granic!

Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. W związku z tym, że jest to nowoczesne rozwiązanie, pomożemy Państwu wybrać najlepszą ofertę oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.