Referencje

Tomsky Internet Marketing jest firmą godną polecenia. Szybka i rzetelna praca zachęca do dalszej współpracy.
W 100% godna polecenia.
Zakupy-Hurtowe.pl – Usługi programistyczne
Współpracowaliśmy z firmą Tomsky Internet Marketing przy kilku zleceniach w drugiej połowie 2012 roku. Firma wykonała dla nas prace związane z rozbudową strony sklepu internetowego www.DecoMania.pl. Prace zostały wykonane szybko i rzetelnie, byliśmy zadowoleni zarówno z efektów jak i z samego procesu oraz komunikacji z firmą, dlatego też od tamtej pory kilkukrotnie
polecaliśmy Tomsky Internet Marketing innym firmom i możemy śmiało polecać dalej.
DecoMania.pl – Usługi programistyczne
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Tomsky. Efekty pracy są solidne. Zawsze możemy liczyć na szybką pomoc gdy potrzebujemy w krótkim czasie rozbudować aplikację. Po długich i żmudnych poszukiwaniach programistów udało nam się trafić na rzetelną firmę.
POL-NOR Consulting – Usługi programistyczne
Z firmą Tomsky Internet Marketing współpracujemy od około dwóch lat. Zmodernizowali nasz serwis www.tanikurier.com oraz stworzyli dla nas dwa nowe serwisy: www.paczkizagraniczne.pl i www.tanikurier.com.pl. Zawsze z najwyższą dbałością podchodzą do powierzonych im zadań, szybko reagują na każdym etapie współpracy, zapewniają wsparcie w czasie i po wykonaniu projektu, są firmą rzetelną i profesjonalną. Mimo dzielącej nas odległości kontakt jest zawsze ekspresowy. Swoją obecną pozycję na rynku w znacznym stopniu zawdzięczamy współpracy z firmą Tomsky Internet Marketing.
TaniKurier.com – Usługi programistyczne
Współpracujemy z firmą Tomsky Internet Marketing od kilku lat już i jesteśmy zadowoleni co do jakości świadczonych usług oraz tego iż każde kolejne zadania przed wdrożeniem jest szczegółowo omawiane. Możemy polecić tą firmę innym.
Ataszek Urządzenia do Spawania – Reklama i Marketing
Firma Tomsky Internet Marketing przygotowała dla naszej firmy zestaw trzech stron internetowych o zbliżonej szacie graficznej wraz z wersjami językowymi. W projektach zostały uwzględnione
wszelkie nasze sugestie i prace trwały nieprzerwanie do uzyskania pożądanego efektu. Koszt całej usługi był stosunkowo niski, biorąc pod uwagę jakość wykonania i zmiany wprowadzane z naszej strony. Mając porównanie do innych dostawców podobnych usług, jakość pracy z Tomsky Internet Marketing oceniam bardzo wysoko i polecam tę firmę, jako rzetelnego kontrahenta.
TradTech – Strony internetowe, pozycjonowanie
Polecam wszystkim firmę Tomsky Internet Marketing z Gdyni jako sumiennego, rzetelnego i komunikatywnego partnera. Współpraca z TIM jest sprawna, bezkonfliktowa i profesjonalna. Jeszcze raz polecam !!!
apartamentywsopocie.pl – Pozycjonowanie
Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Tomsky Internet Marketing.
Moja strona osiągnęła według planu pierwszą dziesiątkę w krótkim czasie.
Współpraca układa się bardzo dobrze.
Polecam jak najbardziej!
enjoypolen.com – Pozycjonowanie
Współpraca z firma Tomsky Internet Marketing przyniosła nam ogromne korzyści, dzięki firmie zdobyliśmy wielu nowych klientów, współpraca z firma przebiegała bardzo sprawnie. Serdecznie polecamy.
trans-porter.pl – Kampania Mailingowa
Firmę Tomsky Internet Marketing oceniamy jako rzetelnego partnera, dostarczającego nam usługi w zakresie marketingu. Usługi świadczone są w sposób profesjonalny, sprawnie, zgodnie z naszymi potrzebami.
Polecamy współpracę z Tomsky Internet Marketing.
Just In Time Service – Usługi graficzne
Z przyjemnością polecam usługi firmy Tomsky Internet Marketing. Od dłuższego czasu korzystam z pozycjonowania oraz innych prac internetowych prowadzonych przez firmę Tomsky (m.in. stworzenie stron internetowych, reklama online itp.). Firmę tą cechuje rzetelność, uczciwość, elastyczność, kreatywność i dostosowywanie rozwiązań do potrzeb klienta.
W przyszłości mam zamiar kontynuować współpracę z firmą Tomsky Internet Marketing
Tauros – Pozycjonowanie, Adwords, strony internetowe
Firma godna polecenia, rzetelna i solidna. Wspaniały projekt graficzny oraz doskonała komunikacja w trakcie realizacji zlecenia.
Australia Holiday – strony internetowe, pozycjonowanie, usługi graficzne
Firma Tomsky Internet Marketing wykonała dla nas nowy serwis www oraz zajmowała się pozycjonowaniem i optymalizacją. Prace wykonywano z dużym zaangażowaniem i rzetelnością, wykazując się wiedzą, starannością i profesjonalizmem.
W wyniku naszej współpracy możemy stwierdzić, że firma Tomsky Internet Marketing posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co jest gwarantem rzetelnej realizacji powierzonych prac zarówno pod względem jakości jak i sprawności ich wykonania.
Polecamy tą firmę jako profesjonalnego, fachowego oraz godnego zaufania partnera w realizacji projektów związanych z budową serwisów internetowych.
Jarbud – strony internetowe, pozycjonowanie
Współpracujemy z firmą Tomsky Internet Marketing od blisko 3 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Są rzetelni i chętnie świadczą wsparciem merytorycznym czy technicznym. Firmę Tomsky poleciłem już kilku moim znajomym.
Sklep FBB – usługi reklamowe
Firma Tomsky Internet Marketing wykonywała dla nas pozycjonowania.
Pozytywne wyniki osiągnęliśmy szybko i byliśmy zadowoleni. Serdecznie
polecamy miłą współpracę z tą firmą.
Gilon – pozycjonowanie
Z firmą Tomsky Internet Marketing współpracujemy zaledwie kilka miesięcy, a już jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy.
Pozycjonowane strony systematycznie poprawiają swoje pozycje w wynikach wyszukiwania.
Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.
Premesso – pozycjonowanie
Od samego poczatku wspolpraca z firma Tomsky Internet Marketing jest przyjemnością. Szybka i konkretna wycena podanych fraz. Brak komplikacji przy fakturze z zerowa stawka Vat.
Profesjonalne podejscie do klienta, a co najwazniejsze efektywna praca przy atrakcyjnych cenach.
E-lady – pozycjonowanie