Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Prowadzenie Kampanii Google Ads

0
(0)

…pomagamy Klientom w drodze na szczyt

SEM – Search Engine Marketing, nazywany inaczej marketingiem w wyszukiwarkach, jest profesjonalnym narzędziem działam z zakresu marketingu internetowego. Celem tych działań jest zapewnienie jak najwyższej pozycji serwisu w wyszukiwarce oraz dotarcie bezpośrednio do grupy docelowej, która może być zainteresowana daną ofertą lub produktem.

Statystyki

Poniżej przedstawimy Państwu dane statystyczne związane z poruszaniem się użytkownika w wyszukiwarce. Badanie zostało przeprowadzone przez firmę Chitika.*


91,5% użytkowników znajduje odpowiednie wyniki już na 1 stronie


32,5% użytkowników klika w pierwszą pozycję na pierwszej stronie, a w drugą 17,6%i


ostatnia pozycja (10) na pierwszej stronie ma ruch większy o 140% od pierwszej pozycji na drugiej stronie (11)


jedynie 4,8% użytkowników przechodzi na 2 stronę wyszukiwarki

*raport 2013 rok

Pay PerClick

PPC (płatność za kliknięcie) polega na tym, że płacisz wyszukiwarce każdorazowo, za każde kliknięcie w odnośnik do Twojej witryny przez klienta. PPC są zazwyczaj oznaczone jako reklamy lub „linki sponsorowane” i pojawiają się w wyszukiwarce nad lub obok wyników wyszukiwania.

W usługach typu PPC płaci się tylko wtedy, gdy klient kliknie w łącze do Twojej witryny i się z nią połączy. Nie płaci się za samo umieszczenie łącza, lecz za kliknięcia i przekierowania. PPC sprawi iż kluczowe słowo i reklamy do Twojej witryny zostaną od razu dodane do głównych wyszukiwarek i zapłacisz za same wyniki. Jest to efektywny sposób na przyciągnięcie docelowej grupy klientów do Twojej witryny. To także najlepsza stopa zwrotu inwestycji.

PPC jest bardzo dobrą inicjatywą początkową, a tym samym wymusza prowadzenie kampanii na wysokim poziomie.Nasi specjaliści w kampaniach Google Ads zapewniają, że otrzymasz maksymalny zwrot wydatków z prowadzenia marketingu internetowego.

Etyka w PPC

Rozsądne wycenianie odpowiednich słów kluczowych jest cechą charakterystyczną naszych usług. Możemy wstrzymać się przed wysoką wyceną konkurencyjnych słów kluczowych i zastąpić je odpowiednio podobnymi słowami kluczowymi po przystępnych cenach. To w połączeniu z wybranymi reklamami generuje maksymalną liczbę kliknięć, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów za kliknięcie (CPC).

Reklama PPC w wyszukiwarkach pozwala Tobie dobrać takie słowa kluczowe, po których byś chciał, aby Twoja strona się wyszukała. Płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w wynikach wyszukiwania. Jeśli jeden milion ludzi zobaczy Twoją reklamę i tylko jedna osoba w nią kliknie, zapłacisz tylko za tą jedną osobę. Im więcej jesteś gotów zapłacić za pojedyncze kliknięcie, tym Twoja strona wyświetli się na wyższych pozycjach, przy wybranych przez Ciebie słowach kluczowych. Czy wiesz, że jeśli Twoja reklama w Google Ads zostanie kliknięta więcej razy, to może zostać umieszczona przed konkurencją, która płaci więcej za pojedyncze kliknięcie?! Pomyśl o tym!

Cennik

  • stworzenie kampanii: 170zł
  • miesięczna obsługa: 10% wartości budżetu (nie mniej niż 100zł )

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy dobrać odpowiednią kampanię.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Rezygnując z naszych usług, tracisz szanse na profesjonalne wsparcie!