Szablon strony www dla biura nieruchomości

Szablon strony www dla biura nieruchomościPotrzebna Ci piękna strona www dla biura nieruchomości ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy? Mamy więc rozwiązanie idealne dla Ciebie jest nim szablon strony www dla biura nieruchomości.

Nasz szablon to gotowe rozwiązanie które możesz wykorzystać na swojej stronie. Szablon ten spełnia wszystkie rygorystyczne normy jak też jest dostosowany do urządzeń mobilnych, a co najważniejsze pięknie się prezentuje. Zapraszamy do zakupu świadczymy również wiele usług powiązanych z tworzeniem stron www i chętnie pomożemy Ci w każdym innym aspekcie tworzenia strony www.

Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy. To właśnie ona, wraz z social media, zapewnia nam stały napływ klientów, a także możliwość utrzymania z nimi kontaktu i dobrych relacji. Szablon strony www dla biura nieruchomości jest świetnym sposobem na uzyskanie pięknej, estetycznej i profesjonalnej strony internetowej dla naszego biura.

Każde biuro nieruchomości potrzebuje pięknej strony internetowej, która przekona klientów do skorzystania z jego usług. Taki efekt, stosunkowo niewielkim kosztem, można osiągnąć dzięki naszym szablon strony www dla biura nieruchomości. Oferowane przez nasz szablony zapewniają dowolność jeśli chodzi o styl w jakim strona internetowa ma się prezentować. Pragniemy klasycznej strony? A może nowoczesnej? Oba efekty można osiągnąć dzięki, odpowiednio dobranemu, szablon strony www dla biura nieruchomości.

Szablony strony internetowej dla biur nieruchomości

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Pamiętamy o tym, że branża nieruchomości działa na różnego rodzaju oprogramowaniach, które ułatwiają zarządzanie nieruchomościami i ich sprzedaż. Z tego też względu zapewniamy pełną integrację nasz szablon strony www dla biura nieruchomości z programami takimi jak, Asari, Vigro Galactica, Esti czy MLS. Proponowane przez nas produkty są funkcjonalne i przydatne. Gdy prowadzimy biznes związany ze sprzedażą bądź wynajmem nieruchomości, bardzo ważne jest, aby dysponować narzędziami, które ułatwią nam działalność.

Proponujemy usługę integracji szablon strony www dla biura nieruchomości z:

Integracja strony wykonanej przy użyciu szablon strony www dla biura nieruchomości zapewnia nam wiele korzyści, takich jak, umieszczanie ofert na wielu portalach jednocześnie, tworzenie poczty email, kalendarza oraz bazy kontaktowej do klientów. Automatyczne wysyłanie oraz sprawdzanie ofert. Integracja z wymienionymi programami opiera się na zasadzie integracji jednostronnej. Oferty dodawane do programów są automatycznie pobierane przez system WordPress. Zapisują się w kategorii postów wybranej przez użytkownika. Integracja szablon dla pośredników nieruchomości oraz WordPressa z programami, takimi jak, MLS, Asari, Estii czy Virgo Galactica, opiera się na pobieraniu bazy danych, czyli każdej oferty ze zdjęciem, opisem oraz innymi parametrami. Integrację można przeprowadzić ręcznie za pomocą menu WordPress bądź automatycznie korzystając z odpowiedniej konfiguracji.

Nasz produkt idealnie nadaje się jako szablon dla pośredników nieruchomości. Pozwoli na bezproblemową i szybką obsługę nieruchomości, którymi zajmuje się dany agent. Szablon dla pośredników nieruchomości to estetyczny i szybki sposób na stworzenie portalu do obsługi nieruchomości oraz klientów.

Jeżeli pragniecie funkcjonalnej i estetycznej strony zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.