Programowanie Apple TV

Programowanie Apple TV

Od jakiegoś czasu marka Apple wypuściła na rynek Apple TV, który pozwala oglądać filmy, seriale i programy w wysokiej jakości zarówno obrazu, jak i dźwięku. Apple TV daje możliwość korzystania z wielu aplikacji, które pozwalają na oglądanie programów telewizyjnych oraz filmów i seriali jak np. YouTube czy Netflix. Urządzenie wyposażone jest również w możliwość pobierania wielu różnych aplikacji, np. gier, aplikacji muzycznych, fitnessowych, sportowych i wiele innych. Wszystko jest dostępne w App Store, z którego użytkownik może skorzystać na swoim telewizorze. Dodatkowo użytkownicy posiadający również telefon marki Apple mają dodatkowe możliwości. Mogą między innymi połączyć swój telefon z telewizorem i oglądać zdjęcia oraz filmy na dużym ekranie. Logowanie się do aplikacji staje się łatwiejsze ponieważ system iOS zapamiętuje na urządzeniu hasła. W momencie wpisywania konkretnej frazy w wyszukiwarkę na telewizorze właściciel iPhona ma możliwość wpisania tej frazy w telefonie co pozwoli mu zaoszczędzić dużo czasu, który straciłby robiąc to z pozycji telewizora. Dzięki atrakcyjnym funkcją jakie niesie ze sobą nowy produkt Apple Ty i Twoja firma możecie liczyć na kolejną otwartą furtkę pozwalającą pozyskać nowych klientów i tym samym zwiększyć swoje zyski.

Poprzez programowanie Apple TV, jako programista ja i moja firma jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie aplikacje działające na Apple TV. Bez względu na to jakie usługi świadczy Twoja firma warto posiadać aplikację zgodną z Apple TV i pozyskiwać tym samym nowych klientów w łatwy sposób. Nasz zespół składa się z młodych i doświadczonych programistów posiadających świeże spojrzenie i mogących doradzić najlepsze rozwiązania dla Twojej działalności. Programowanie Apple TV to nie tylko odpowiedzialność za wykonanie zleconego projektu, ale również praca wykonana przez osoby posiadające duże doświadczenie i pasję. W razie potrzeby doradzą w jaki sposób można wykonać projekt by był on bardziej przejrzysty i atrakcyjny dla potencjalnych konsumentów. Programowanie Apple TV to tworzeniem aplikacji od zera bądź dostosowywanie już istniejącej aplikacji do systemu działającego na Apple TV. Programowanie Apple TV jest to również możliwość stworzenia dla Ciebie odpowiednika Twojej strony internetowej bądź sklepu jako aplikację na Apple TV. Z pewnością zwiększy to zainteresowanie Twoją działalnością. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób sięga po różnego rodzaju urządzenia przy przeglądaniu ofert i usług znajdujących się w internecie. Przystosowanie Twojej strony do takich urządzeń zwiększy rozpoznawalność Twojej marki i jej zasięg wśród odbiorców. Strona przystosowana do konkretnych urządzeń jest o wiele bardziej funkcjonalna co wpływa na zwiększenie sprawności w poruszaniu się po niej na urządzeniach.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Programowanie Apple TV

Jako firma posiadająca w swoim zespole osoby pracujące na stanowisku programista Apple TV możemy stworzyć dla Ciebie aplikacje mobilne przystosowane do nowego produktu Apple. Zajmujemy się tworzeniem zupełnie nowych aplikacji, jak również tworzeniem ich odpowiednika, który działa już na systemie operacyjnym iOS czy Android. Jeśli posiadasz swoją stronę internetową i chciałbyś stworzyć dla niej aplikacje aby zwiększyć komfort przeglądania jej przez odbiorców programista Apple TV również może Ci pomóc. Poza tworzeniem aplikacji na Apple TV zajmujemy się także tworzeniem aplikacji w systemie operacyjny iOS pozycjonowaniem SEO, tworzeniem aplikacji mobilnych na Androida, stron www, sklepów, kampanii AdWords i wiele innych.

Współpraca z naszą firmą będzie łatwa i przyjemna! Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie, a także doradzimy w razie takiej potrzeby. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.