Pozycjonowanie w yandex.ru

 Stosunek do Rosji można mieć rożny. Niektórzy lubią te kraj, inni omijają go z daleka. Jednak nie zmienia to faktu, że jest  to dobry partner handlowy o silnej gospodarce, liczbie obywateli przewyższającej 143 miliony i dużych zasobach naturalnych. Sama zaś Moskwa zalicza się do  najbogatszych miast świata.

Jeśli jednak chciałbyś zaistnieć na tym rynku, strona internetowa z dobrą pozycją jest niezbędna. Rosyjski rynek należy jednak do specyficznych rynków. Nie w każdym kraju bowiem najważniejszą wyszukiwarką jest Google. Dlatego abyś osiągnął sukces, chcemy Ci   zaproponować pozycjonowanie w yandex.ru.

Yandex.ru jest najpopularniejszą rosyjską wyszukiwarką, wykorzystywaną przez około 64% obywateli tego kraju. Wysoka pozycja w tej wyszukiwarce umożliwi Ci pozyskanie licznych klientów z Rosji, a tym samym na osiągniecie sukcesu biznesowego.

Posiadamy bogatą wiedzę na temat pozycjonowania stron i liczne doświadczenia z przeszłości. Przy pracy zaś dokładamy wszelkich starań aby wypromować stronę naszych klientów na sam szczyt wyszukiwarki.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.