Tworzenie i pozycjonowanie stron Joomla

0
(0)

seo, joomla, seo joomla, joomla seo, pozycjonowanie joomlaModa na Wodpressa sprawiła, że Joomle pozostają narzędziem nieco odepchniętym i odrzuconym przez programistów. Jeżeli jednak twoja strona dotychczasowa znajduje się na Joomli prawdopodobnie należy szczególnie zadać o pozycjonowanie twojej strony. Jest to proces nieco czasochłonny i jest kilka trików w joomla seo, dzięki czemu twoja strona www będzie wyświetlać się wyżej w wyszukiwarce. Posiadamy odpowiednią wiedze i doświadczenie nie tylko z zakresu tworzenia strona internetowych w Joomli ale równie w joomla seo. Znamy tajniki pozycjonowania joomla seo i zaopiekujemy się twoją stroną, dzięki czemu przestanie  być niewidoczna w gąszczu internetowych informacji.

Joomla to bogaty zestaw narzędzi służących do łatwego, szybkiego i wygodnego zarządzania treścią na stronie internetowej. Obecnie stanowi jeden z najpopularniejszych CMS-ów (zaraz po WordPressie). Umożliwia publikację dowolnych rodzajów treści czemu zawdzięcza swoją popularność i fakt, że korzystają z niego tysiące ludzi, firm i organizacji na całym świecie. Dodatkowym atutem Joomla jest to, że stanowi on oprogramowanie bezpłatne, typu Open Source. Dzięki czemu nie ma konieczności ponoszenia wydatków na drogie komercyjne oprogramowania. Większość dostępnych komponentów do Joomla również jest udostępniana bez opłat.joomla, pozycjonowanie, pozycjonowanie joomla, seo

Kilka istotnych cech funkcjonalnych dla systemu Joomla:

  • Joomla zapewnia szybkie, łatwe i wygodne publikowanie treści oraz zarządzanie dokumentami i plikami graficznymi.
  • Rozbudowany system praw dostępu umożliwia nadawanie uprawnień wielu osobom, a co za tym idzie na stronie może pracować dowolna liczba administratorów i redaktorów.
  • System posiada narzędzia pozwalające w łatwy i szybki sposób wykonać kopię strony internetowej oraz przywrócenie jej i przeniesienie na inny serwer. Posiada także opcję wersjonowania artykułów, dzięki czemu będziesz miał pewność, że nie utracisz zmian wprowadzonych na stronie.
  • System Joomla jest przyjazny pod kątem SEO. Używając go masz możliwość nadawania indywidualnych nagłówków, opisów oraz słów kluczowych.
  • CMS jest w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych.

Przyjazny panel administracyjny sprawia, że obsługiwanie strony postawionej na Joomla może stać się przyjemnością. System oferuje wiele dodatków i funkcjonalności dzięki którym możliwe jest stworzenie ciekawej, ładnej i interesującej strony. W bazie znajdziemy zarówno płatne jak i darmowe komponenty oraz moduły, które będą stanowiły uzupełnienie naszej strony internetowej (np. księgi gości, kalendarze, mapy, fora dyskusyjne itd.).

Zapraszamy do kontaktu!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.