Import Migracja sklepu Shoper na PrestaShop

Import Migracja sklepu Shoper na PrestaShop

 

Jesteś już trochę na rynku, prężnie się rozwijasz i uważasz, że potrzebujesz zmian? Nie jesteś zadowolony z wyboru swojej platformy? Chciałbyś ją zmienić, jednak masz dużo produktów w swoim sklepie i obawiasz się trudności związanych z przeniesieniem danych? Z nami to nie będzie problem! Eksport danych a następnie import danych możemy wykonać szybko i bezpiecznie. Nie musisz się obawiać, że Twoje dane zagubią się podczas migracji. Posiadamy duże doświadczenie w przenoszeniu sklepów internetowych. Jeśli nie wiesz na jaką platformę najlepiej się zdecydować polecamy Ci PrestaShop, która obecnie jest jedną z najbardziej popularnych platform do tworzenia sklepów internetowych. PrestaShop jest rozwiązaniem dla osób posiadających wiele produktów w swoim sklepie, oraz takich którzy planują w dalszym ciągu poszerzać i rozwijać swój sklep o nowe produkty i kategorie. PrestaShop daje Ci również dostęp do wielu dodatkowych wtyczek ułatwiających wykonywanie wielu działań i uatrakcyjnianie strony. Zatem korzystając z PrestaShop możesz czerpać wiele korzyści. Jeśli więc zależy Ci na stałym rozwoju swojej firmy zachęcamy do przeniesienia sklepu właśnie na PrestaShop.

Z nami przeniesienie sklepu będzie łatwe i przyjemne!

Często w rozmowach z naszymi klientami słyszymy jak zaczynali oni swoją przygodę z działalnością internetową. Jak bez wymaganej wiedzy podjęli decyzję o wyborze takiej, a nie innej platformy internetowej, na której chcieli stworzyć swój sklep, jednak później okazywało się, że nie spełnia ona ich oczekiwań. Długo zwlekali z podjęciem kroków w sprawie migracji sklepu do innej platformy głównie ze względu na obawę przed utratą swoich danych, wysokimi kosztami i małym doświadczeniem o możliwości przenoszenia danych. Dziś już jako użytkownicy lepszych systemów do prowadzenia działalności żałują jedynie, że nie podjęli wcześniej decyzji o zaciągnięciu czyjejś porady. Poradę co do przeniesienia strony internetowej możesz otrzymać na naszej stronie, przy bezpośrednim kontakcie. Nie zalecamy szukania samodzielnych rozwiązań w internecie na eksport i import danych ze względu na możliwość większych strat, jak korzyści z tego płynących. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej zachęcamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Zalety migracji sklepu Shoper na PrestaShop

Migracja sklepu Shoper na PrestaShop niesie ze sobą wiele zalet:

  • większe możliwości rozwoju z PrestaShop
  • PrestaShop posiada ruch otwartego kodu, tzn. że każdy użytkownik ma prawo do modyfikowania i rozbudowy istniejącego kodu źródłowego
  • masa dodatkowych  wtyczek, dzięki którym Twój sklep stanie się bardziej atrakcyjny i widoczny dla potencjalnych klientów
  • wysoki poziom bezpieczeństwa

Realizacje sklepów internetowych Open Source są mixem wdrożeń pudełkowych i dedykowanych platform. Dzięki temu PrestaShop jest elastycznym rozwiązaniem dla biznesu każdej wielkości zaawansowanie, funkcjonalność, stabilność, a także wydajność sklepu zależą jedynie od umiejętności developerów odpowiedzialnych za stworzenie i optymalizację sklepu. Migracja z Shoper do Prestashop jest korzystnym rozwiązaniem. Decydując się na to oprogramowanie otrzymujemy pełen dostęp do kodu sklepu internetowego. Dzięki temu możemy dodawać do niego dowolne zmiany, zarówno jeśli chodzi o wygląd, rozkład elementów, funkcjonalność, jak i back office sklepu. Migracja z Shoper do Prestashop otwiera przed nami wiele możliwości. Platforma funkcjonuje na rynku od 11 lat, a nad jej rozwojem pracowało w tym czasie wielu programistów. Poskutkowało to wypracowaniem intuicyjnego i przyjaznego panelu administracyjnego, który nie sprawi problemu nawet początkującym. Migracja z Shoper do Prestashop daje nam także dostęp do funkcjonalności niedostępnych na innych platformach e-commerce. Prestashop umożliwia nam dostęp do wielu modułów rozszerzających możliwości popularnej Presty. Jeżeli z kolei potrzebujesz indywidualnego modułu dla siebie, dobry developer jest w stanie go dla Ciebie stworzyć i zintegrować ze sklepem.

Jeśli zdecydujesz się na przeniesienie danych ze sklepu Shoper na PrestaShop na pewno od razu odczujesz pozytywne tego aspekty, z nami możesz wykonać to szybko i sprawnie, profesjonalnie zajmujemy się eksportem i importem danych więc to zadanie nie sprawi nam żadnego kłopotu a Tobie przyniesie same korzyści. Napisz do nas, nie czekaj, szkoda Twojego cennego czasu!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.