Przeniesienie strony z Wix na WooCommerce

Przeniesienie strony z Wix na WooCommerce nie jest zadaniem bardzo prostym. Warto jednak zdecydować się na ten krok z uwagi na możliwość rozwoju. Kreator stron Wix pozwala na budowanie, w szybkim tempie, atrakcyjnych stron internetowych. Jest to możliwe dzięki wielu atrakcyjnym szablonom graficznym. Jednakże środowisko Wix jest niekoniecznie korzystne jeżeli planujemy w przyszłości rozwój naszego sklepu oraz strony. Jeżeli zdecydujemy się na założenie strony za pomocą kreatora Wix może się okazać, że przeniesienie strony z Wix na WooCommerce będzie koniecznością.

Przeniesienie strony z Wix na WooCommerce umożliwi Ci rozwój strony i sklepu. Środowisko WordPress ma o wiele mniej ograniczeń niż Wix. Prędzej czy później, jeżeli chcemy dale rozwijać naszą witrynę bez wątpienia zdecydujemy się na migrację witryny. Przeszkodą w przeniesieniu strony może być duża ilość opublikowanych treści. Warto skorzystać z pomocy specjalistów, jeżeli chcemy przenieść witrynę, na które prowadzimy także, np. bloga i nie chcemy utracić zamieszczonych treści. Wix nie jest platformą typu OpenSource, nie masz więc dostępu do plików swojej strony, które mógłbyś po prostu pobrać i wrzucić na własny serwer. To największy problem w sytuacji gdy myślisz o zmianie.

Wykonamy dla Ciebie usługę przeniesienia strony z Wix na WooCommerce. Dodatkowo pomożemy Ci odpowiednio skonfigurować Twoją witrynę na WordPressie, zarówno pod kątem zabezpieczeń, jak i np. SEO. Jeżeli chciałbyś zachować wygodę tworzenia stron, którą znasz z Wix możesz zdecydować się na zainstalowanie jednej z wtyczek umożliwiających przekształcenie CMS-a w kreator stron. Najpopularniejszą z nich jest Elementor.

Zadbaj już dzisiaj o swój biznes!

Wypełnij nasz formularz kontaktowy

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.