Przeniesienie strony z Wix na WordPress

Wix jest kreatorem stron internetowych, który kilka lat temu zdobył dość dużą popularność. Za jego pomocą możecie stworzyć atrakcyjną stronę internetową, gdyż oferujemy dużo szablonów graficznych o atrakcyjnym wyglądzie. Jednakże ma także pewne wady. Często decydujemy się na wykupienie dostępu w Wix nie zastanawiając się wcześniej czy wybór tego środowiska pozwoli nam, w perspektywie czasu, na dalszy rozwój witryny. Nie będziemy się rozpisywać o zaletach i wadach kreatora Wix. Faktem jest, że posiada on wiele ograniczeń, które uniemożliwiają dalszy rozwój strony internetowej. W takiej sytuacji, prędzej czy później, każdy zdecyduje się na przeniesienie na CMS, który tych ograniczeń nie nakłada. W ten sposób dochodzimy do naszej usługi przeniesienie strony z Wix na WordPress.

W większości przypadków wybór dotyczący przeniesienia strony pada na WordPress. Jednakże w trakcie z pewnością pojawi się wiele przeszkód. Przeniesienie strony z Wix na WordPress w przypadku, gdy jest to mała witryna nie nastręcza zbyt wielu problemów. Gorzej jeżeli strona jest znacznie bardziej rozbudowana i posiadasz na niej, np. bloga. Wix nie jest platformą typu OpenSource, nie masz więc dostępu do plików swojej strony, które mógłbyś po prostu pobrać i wrzucić na własny serwer. To największy problem w sytuacji gdy myślisz o zmianie. Korzystając z pomocy profesjonalistów możesz dokonać przeniesienie strony z Wix na WordPress bez utraty wcześniej publikowanych treści.

Gdy już dokonamy przeniesienie strony z Wix na WordPress zadbamy o odpowiednią konfigurację Twojej strony na WordPressie pod kątem zabezpieczeń oraz SEO. Jeśli wygoda pracy ze stroną podobna do tej, której doświadczałeś na Wix jest dla Ciebie priorytetem możesz zainstalować jedną z wtyczek rekomendowanych przez WordPressa, która przeobrazi panel w wygodny kreator stron. Obecnie, najpopularniejsze narzędzie tego typu to Elementor.

Zadbaj już dzisiaj o swój biznes!

Wypełnij nasz formularz kontaktowy

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.