Przeniesienie strony z Wix na PrestaShop

Wix jest funkcjonalnym kreatorem stron internetowych, który jakiś czas temu zdobyć dość sporą popularność. Dzięki niemu można stworzyć estetyczną i atrakcyjną stronę internetową, gdyż kreator oferuje wiele szablonów graficznych. Jednakże, jak każda witryna, także Wix posiada pewne wady. Często decydujemy się na wykupienie dostępu w Wix nie zastanawiając się wcześniej czy wybór tego środowiska pozwoli nam, w perspektywie czasu, na dalszy rozwój witryny. Nie będziemy się rozpisywać o zaletach i wadach kreatora Wix. Faktem jest, że posiada on wiele ograniczeń, które uniemożliwiają dalszy rozwój strony internetowej. W takiej sytuacji, prędzej czy później, każdy zdecyduje się na przeniesienie na CMS, który tych ograniczeń nie nakłada. W ten sposób dochodzimy do naszej usługi przeniesienie strony z Wix na PrestaShop.

Przeniesienie strony z Wix na PrestaShop umożliwia nam rozwój naszego sklepu internetowego. Środowisko PrestaShop posiada o wiele mniej ograniczeń niż Wix. Prędzej czy później, jeżeli chcemy dale rozwijać naszą witrynę bez wątpienia zdecydujemy się na migrację witryny. Przeszkodą w przeniesieniu strony może być duża ilość opublikowanych treści. Warto skorzystać z pomocy specjalistów, jeżeli chcemy przenieść witrynę, na której mamy, np. dużo opisów produktów i nie chcemy utracić zamieszczonych treści. Wix nie jest platformą typu OpenSource, nie masz więc dostępu do plików swojej strony, które mógłbyś po prostu pobrać i wrzucić na własny serwer. To największy problem w sytuacji gdy myślisz o zmianie.

Gdy już dokonamy przeniesienie strony z Wix na PrestasShop zadbamy o odpowiednią konfigurację Twojego sklepu PrestaShop pod kątem zabezpieczeń oraz SEO. Jeśli wygoda pracy ze stroną podobna do tej, której doświadczałeś na Wix jest dla Ciebie priorytetem możesz zainstalować jeden z wielu dodatków oferowanych przez witrynę.

Zadbaj już dzisiaj o swój biznes!

Wypełnij nasz formularz kontaktowy

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.