Program dla zakładów pogrzebowych

Program dla zakładów pogrzebowychProwadzenie zakładu pogrzebowego to specyficzny rodzaj działalności niemniej jak w każdym innym biznesie prowadzenie zakładu pogrzebowego wymaga wiele pracy. Niestety dużo czasu zabierają nam powtarzające się rutynowe czynności.

Dlatego powstał Program dla zakładów pogrzebowych. Teraz kontakt z klientem, przechowywanie danych i prowadzenie wszelkich formalności będzie znacznie uproszczone i zajmie nam jedynie chwile. Do tego każdy klient może liczyć na indywidualne traktowanie. Chętnie stworzymy dla niego gustowną grafikę oraz dodamy niezbędne dodatkowe funkcje. Wciąż nie jesteś przekonany? Wypróbuj nasze oprogramowanie przez miesiąc całkowicie za darmo a z pewnością zdecydujesz się na dłuższe użytkowanie.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.