Program dla jednoosobowej firmy

Program dla jednoosobowej firmyDziałalność jednoosobowa jest jedną z najpopularniejszych form prowadzenia przedsiębiorstwa w Polsce. Niestety pomimo tego że nie zatrudniamy żadnych pracowników wciąż poświęcamy wiele czasu na kompletowanie dokumentów urzędowych i obsługę klientów. Nasz program dla jednoosobowej firmy pozwoli Ci odpocząć od tej codziennej rutyny.

Dzięki naszemu oprogramowaniu zaoszczędzisz ceny czas który będziesz mógł wykorzystać chociażby na rozwój biznesu. Nasze rozwiązanie posiada wiele użytecznych modułów jak wystawianie faktur czy możliwość wysyłania newslettera. Program dla jednoosobowej firmy to kompleksowe rozwiązanie które rozwinie twoją firmę na nowy poziom.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.