Program dla hoteli darmowy

Program dla hoteli darmowyProwadząc hotel spotkałeś się zapewne z zadaniami które musiałeś wykonywać wielokrotnie każdego dnia. Lecz zadania te wcale cię nie rozwijały a jedynie wymagały od ciebie poświecenia dużej ilości czasu. Na szczęście nasz program dla hoteli darmowy pozwoli Ci zapomnieć o tych niechcianych zadaniach.

Co istotne nas z program jest przez okres miesiąca darmowy dopiero po porządnym przetestowaniu i mając pewność ze jest to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie przyjdzie Ci za niego zapłacić. Każda zaś sztuka jest dostosowywana pod kątem graficznym jak i funkcjonalnym do potrzeb klienta. Zapraszamy do testowania i do dalszej współpracy.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.