Program dla firmy jednoosobowej

Program dla firmy jednoosobowejMałe i mikro przedsiębiorstwa stanowią szczególnie istotną role w gospodarce kraju. Jest to największa grupa przedsiębiorstw na rynku. Niestety mimo to prace związane z prowadzeniem firmy nie są małe. Na szczęście stworzyliśmy nasz program dla firmy jednoosobowej.

Dzięki naszemu rozwiązaniu będziesz mógł zaoszczędzić czas na takich zadaniach jak wystawianie faktur czy rejestracja klientów. Każda branża jest specyficzna nasze rozwiązanie jest jednak bardzo elastyczne i możemy je dostosować do potrzeb każdej firmy. Możemy zintegrować twój aktualny layout bądź stworzyć go od zera. Tak samo jeśli potrzebujesz bardziej specjalistycznych funkcji napisz nam swoje potrzeby nasz zespół programistyczny chętnie wprowadzi je w życie.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.