Program dla dj

Program dla djJako Dj na pewno czas oraz klienci są dla Ciebie istotne. Z tego powodu przygotowaliśmy Program dla dj. Jest to stworzone przez nas rozwiązanie posiadające takie opcje jak kalendarz rezerwacji online gdzie klienci jak i Ty sam będziesz mógł dodawać terminy występów. Przy każdej rezerwacji klienta zostaniesz o tym powiadomiony smsem.

Nie są to wszystkie możliwości naszego systemu. Moduł fakturowy pozwoli Ci automatycznie przygotować fakturę dla klientów. Wbudowany newsletter pozwoli Ci szybko trafić do zainteresowanych osób. Jeśli działaś także poza terenem naszego kraju możesz zdefiniować różne jeżyki dla swojej strony. To tylko kilka z możliwości. Wszystko łatwe w obsłudze i przy nie wygórowanej cenie.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.