Migracja strony/sklepu

agencja kreatywna prestashopMigracja strony/sklepu internetowego jest sytuacją konieczną jeżeli istniejący i zakorzeniony sklep przestaje spełniać nasze oczekiwania. Niekiedy brakuje mu funkcjonalności, przestaje być wydajny bądź, po prostu, nie działa tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Jeśli oprogramowanie nie nadaje się do przeróbki bądź usługodawca nie oferuje rozbudowy zgodnie z naszymi oczekiwaniami migracja strony/sklepu jest jedynym właściwym rozwiązaniem. Warto rozważyć wykorzystanie innego, dostępnego na rynku rozwiązania. Przy zmianie usługodawcy możemy mieć wiele wątpliwości, pojawia się obawa, że po przejściu na inne oprogramowanie utracimy bezpowrotnie całą dotychczasową zawartości sklepu. Tak wcale nie musi być.

Warto oddać swój sklep w ręce profesjonalistów jeżeli chcemy przeprowadzić migracja strony/sklepu. Przy odpowiednio przeprowadzonej procedurze nie musimy utracić ani treści, ani swojej pozycji w wyszukiwarkach. Wszystkie  wątpliwości są jak najbardziej uzasadnione, zazwyczaj istnieje jednak rozwiązanie tego problemu.

Kiedy warto zastanowić się nad przeniesieniem na inne oprogramowanie?

  • W przypadku przestarzałej bądź niewystarczającej funkcjonalności,
  • Braku aktualizacji oprogramowania sklepu,
  • Słabego kontaktu z obsługą techniczną,
  • Powolnego działania i przerw w dostępnie do sklepu,
  • Braku możliwości indywidualnej rozbudowy sklepu.

Niejeden sklep internetowy zawiera tysiące produktów, które zostały wprowadzone przez użytkowania automatycznie bądź w sposób ręczny. Może to wzbudzić nasze wątpliwości w kwestii migracja strony/sklepu. Istnieją możliwości automatycznego przeniesienia wszelkich danych na nowy sklep internetowy. Zmiana platformy sklepu internetowego to zazwyczaj trudna decyzja dla sprzedawcy, który może obawiać się różnego typu problemów z tym związanych. Jednak w niektórych sytuacjach zdecydowanie nie warto odwlekać tej decyzji w czasie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że platforma e-commerce odgrywa bardzo dużą.

Zadbaj już dzisiaj o swój biznes!

Wypełnij nasz formularz kontaktowy

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.