Esticrm WordPress integracja

 

Czym jest WordPress?

WordPress to oprogramowanie do tworzenia stron internetowych. Początkowo wyłącznie wykorzystywano go do tworzenia blogów. Od niedawna można również za jego pomocą tworzyć wiele rodzajów stron internetowych. Do tego głównie przyczyniły się co rusz powstające wtyczki.

Do jego zalet zalicza się to, że jest  łatwy w obsłudze nawet dla przeciętnego użytkownika Internetu. Przez to, że proces tworzenia strony w głównej mierze jest oparty na wizualnym narzędziu, a nie na wykorzystaniu języka htlm. Kolejnym dużym atutem oprogramowania jest to, że posiada ono duża ilość wtyczek (kilka tysięcy) o bardzo różnym zastosowaniu. Przez to możesz skonfigurować stronę w sposób, jaki chcesz.

Czym jest Esticrm?

To program stworzony z myślą o biurach i agencjach nieruchomości. Oparty jest na najnowszych trendach i technologiach. Konkretnie został stworzony on do zarządzania nieruchomościami, pracownikami i klientami. Dzięki temu za pomocą niego możesz podciąć ofertę stworzoną w tym programie do różnych stron z ofertami nieruchomości. Przy tym oszczędzając sporo czasu, bo już nie musisz tworzyć każdej oferty tylko pod jeden portal.

Estircm WordPress jako idealne połączenie

Estircrm WordPress to dobrym sposób na integrację Twojej strony internetowej. Dzięki połączeniu Estricrm WordPress możesz  przenieść swoje oferty ze stron nieruchomości-online.pl, domy.pl, otodom.pl, morizon.pl i wiele innych na swoją własną stronę. To znacznie podniesie twoją produktywność, bo nie musisz  robić tego zadania ręcznie.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.