Zakupy Google Shopping

Zakupy Google Shopping zapewniają wygodę klientom, którzy szukają produktów dostępnych w Twoim sklepie internetowym przez wyszukiwarkę Google. Zakupy Google Shopping to wygodna wyszukiwarka ofert e-sklepów stworzona przez Google, która ma na celu pomaganie w szybkich zakupach. Do obsługi zakupy google może przysłużyć nam się Google Merchant Center. Produkty z Twojego sklepu wraz ze zdjęciami i cenami będą wyświetlane osobom, które poszukują produktów w wyszukiwarce Google. Koszty poniesiesz tylko w momencie, gdy kupujący kliknie w reklamę produktu i przejdzie na stronę Twojego sklepu internetowego. Pokaż swoją ofertę w Google!

Co to jest Google Merchant Center i Zakupy Google Shopping?

Merchant Center jest narzędziem służącym do przesyłania danych produktów oraz informacji dotyczących Twojego sklepu internetowego. Umożliwia udostępnianie Twoich produktów w Zakupach Google, reklamach produktowych oraz innych usługach Google. Sklep WordPress można zintegrować z Zakupy Google Shopping właśnie dzięki platformie Merchant Center.

Korzystanie z Zakupy Google Shopping to uzupełnienie Twojego sklepu internetowego. Tego typu opcje zapewniają Twojej platformie rozpoznawalność, a obecność Merchant Center wpływa pozytywnie na pozycjonowanie Twojej platformy w wyszukiwarce Google. Wystawienie oferty na wielu kanałach daje Ci szansę pozyskania szerokiego grona klientów. O wiele większego niż w przypadku sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej.

Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zadbaj o swój biznes.

Wypełnij nasz formularz kontaktowy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.