Woocommerce integracja xml

Woocommerce integracja xml pozwala na wykorzystanie nowoczesnych narzędzi oraz modeli sprzedaży internetowej. Dzięki temu prowadzenie sklepu online staje się bardziej efektywne. Oferowana przez nas usługa umożliwia zaimportowanie listy produktów do swojego sklepu w xml, które nie jest standardowym rozszerzeniem na tego typu platformach. Jeśli posiadasz stronę internetową i zajmujesz się sprzedażą, nasze rozwiązanie jest dla Ciebie idealne. Dzięki woocommerce integracja xml Twoje zasoby produktów powiększą się Twoje, a przy współpracy z popularnymi markami możesz być pewny, że takie rozwiązanie się opłaci. Woocommerce integracja xml, którą dla Was przeprowadzimy będzie szybka, sprawna i daje wiele możliwości.

Jakie korzyści przyniesie Ci woocommerce integracja xml?

  • nasza integracja daje możliwość automatycznego importowania plików w formacie xml i wstawiania przez Ciebie na stronę wybranych z hurtowni produktów.
  • integrujemy pliki w formatach xml, csv, xls, xlsx.
  • dajemy możliwość zaimportowania parametrów, takich jak, opis, cena, zdjęcia, produktu itd.
  • integracja z magazynem pozwoli także na automatyczną aktualizację pozycji w hurtowni i kontrolę stanów magazynowych.

woocommerce integracja xmlWoocommerce integracja xml jest popularnym sposobem na biznes online. Dropshipping to model łatwy w wykonaniu i nie wymaga od nas wysokich kosztów. Dzięki swojej innowacyjności sklepy działające w modelu dropshipping stały się światowym trendem w e-Commerce. Woocommerce integracja xml nie wymaga od nas zarządzania zapasami produktów i obsługi logistyki wysyłki. W przeciwieństwie do tradycyjnej działalności e-commerce, dropshipping pozwala założyć sklep internetowy bez zarządzania zapasami magazynowymi i zajmowania się wysyłką.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Wyceny dokonujemy w zależności od ilości integrowanych produktów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące przedstawionej przez nas oferty i ewentualnej współpracy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.