WooCommerce E-Commerce Google Analytics

WooCommerce E-Commerce Google Analytics

WooCommerce E-Commerce Google Analytics to prosta i innowacyjna integracja umożliwiająca dokładną analizę i obserwację odbytych transakcji w sklepie internetowym. Jeśli posiadasz sklep internetowy i korzystasz z WooCommerce zachęcamy do zapoznania się z naszą integracją WooCommerce E-Commerce Google Analytics. Dzięki niej będziesz miał większą świadomość jak prosperuje Twoja działalność i kim są Twoi klienci. Pomoże Ci to jeszcze lepiej zaplanować swoje działania i stworzyć odpowiedni biznesplan rozwoju swojej firmy.

Integracja WooCommerce E-Commerce Google Analytics umożliwia Ci:

  • śledzenie zachowań użytkowników na Twojej stronie
  • tworzenie raportów z zachowania przy zakupie
  • tworzenie raportów związanych z wydajnością produktów
  • tworzenie raportów ze skuteczności sprzedaży

Wszystkie te opcje pozwolą Ci w znaczący sposób poprawić wydajność Twojej działalności a tym samym zwiększyć swoje zyski. Jeśli pojawiłeś się na tej stronie oznacza to, że jesteś świadom ile pracy wymaga prowadzenie działalności w internecie i wiesz czego potrzebujesz do zwiększenia jej obrotów. Dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo i skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w stworzeniu silnej i dobrze dostosowanej marki do potrzeb Twoich klientów. Integracja WooCommerce E-Commerce Google Analytics naszym zdaniem to jeden z kluczy do Twojego sukcesu. Wystarczy, że pozwolisz nam ją wprowadzić na swojej platformie i w odpowiedni sposób będziesz z niej korzystać.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

W naszej ofercie pojawia się również wiele innych usług, które mogą pomóc Ci w rozwoju Twojej działalności, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza firma wykonuje na zlecenia również pozycjonowanie SEO. Dzięki nam Twoja strona internetowa będzie pojawiać się wysoko w rankingu indeksowanym przez wyszukiwarkę Google. Zwiększy to zdecydowanie ruch na Twojej stronie. W połączeniu z innymi ważnymi elementami wymaganymi do prowadzenia w sprawny sposób swojej działalności zyskasz popularnośc, zaufanie wśród nowych, jak i obecnych klintów, a także możesz być pewny, że staniesz się rozpoznawalny na rynku.

W naszym zespole znajdują się również doświadczeni programiści, którzy mogą zaproponować Ci wiele ciekawych wtyczek ułatwiajacych prowadzenie działalności, jak i mogą poprawić wygląd Twojej strony internetowej jeśli tego chcesz. Staramy się wykonywać naszą pracę niezwykle starannie i z dużą dbałością o szczegóły, nasze zadania wykonujemy z pasją, nie boimy sie wyzwań, na naszej liście pojawia się wielu zadowolonych klientów. Też możesz być jednym z nich! 

Poniżej dołączamy screeny wtyczki WooCommerce oraz nasze realizacje wykonane dla innych klientów.