Tomsky Dentist System Rezerwacji Dla Dentystów

Tomsky Dentist jest narzędziem stworzonym z myślą o dentystach.  Dzięki systemowi rezerwacji Tomsky Dentist efektywniej możesz zarządzać gabinetem. System rezerwacji dla dentystów umożliwia również stworzenie nowej strony internetowej, która jest wizytówką gabinetu stomatologicznego.

Główne zalety Systemu rezerwacji dla stomatologów to kalendarz rezerwacji oraz automatyczna informacja SMS dla pacjentów. Czy zdarzyło się, że pacjent zapomniał o wizycie? Dzięki automatycznej informacji SMS taka sytuacja już się nie powtórzy. Inna zaletą jest mobilna strona, co oznacza, że twoja strona internetowa będzie poprawnie się wyświetlać dla komórkach i smartphonach.

Nasze rozwiązanie systemu dla dentystów uwzględnia również moduł fakturowy, dane pacjentów pozostaną zachowane w systemie. Zobacz jak działa system rezerwacji dla dentystów Tomsky Dentist.

Cennik

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.