Tania strona www

…pomagamy Klientom minimalizować koszty!

Poniżej przedstawimy Państwu stronę, która jest gotowa do użycia, a proces jej wdrożenia to zaledwie 3 minuty!

Cena to tylko 109zł brutto z możliwością wystawienia faktury vat. Po opłacie otrzymają od nad Państwo pliki oraz instrukcję do postawienia systemy.Wymagania to:

  • baza danych mySQL,
  • serwer php.

W dzisiejszych czasach posiadanie dobrej strony internetowej jest podstawą funkcjonowania każdej firmy. Coraz więcej Klientów poszukuje informacji na temat danych produktów czy usług właśnie w sieci, a nie w gazetach czy nawet telewizji, która powoli zostaje wypierana przez Internet. W związku z tym stworzyliśmy dla Państwa idealną ofertę, która sprawi, że przy minimalnym koszcie będą mogli Państwo stworzyć stronę, która idealnie odzwierciedli charakter Państwa firmy.

Uwaga promocja:

darmowa instalacja strony przy zakupie hostingu/serwera

koszt serwera to jedyne100zł netto

Główne funkcje:

Kompatybilność przeglądarek

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że niektóre strony wyświetlają się poprawnie tylko na niektórych wyszukiwarkach. Natomiast nasza strona jest kompatybilna z najbardziej popularnymi przeglądarkami, co daje gwarancję poprawnego wyświetlania.

 

 Technologia WordPress CMS

Obsługa oraz edycja strony w systemie WordPress jest dziecinnie prosta, dzięki czemu sam będziesz mógł wszystkim zarządzać. Dodawanie czy edytowanie stron oraz postów nie sprawi Ci najmniejszego problemu, ponieważ wykonuje się to za pomocą jednego kliknięcia. Nawet bez znajomości HTML Twoja strona może być niezwykle imponująca.

 

 

Stylizacja kolorystyczna

Kupując gotową stronę www nie jesteś skazany na jeden wybrany przez nas kolor.Wręcz przeciwnie! Dzięki możliwością personalizacji,sprawisz, że Twoja strona będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Wybierz kolory, które najbardziej pasują do Twojej firmy i sam zabaw się w designera swojej strony!

 

 

Strona mobilna – Responsive Web Design

Strona została zaprojektowana w ten sposób by była ona stroną mobilną. Dzięki czemu będzie ona poprawnie wyświetlała się zarówno na laptopach, jak i smartfonach czy tabletach. Jest to niezwykle istotne, ponieważ dzięki temu możesz być dostępny dla swoich Klientów w każdym miejscu!

 

 

Własna galeria/portfolio

Obrazy czy zdjęcia są bardzo ważnymi elementami każdej strony internetowej, ponieważ to one przyciągają oko Klienta i sprawiają, że dana strona jest interesująca i ciekawa. Dzięki możliwości stworzenia swojej galerii, będziesz miał możliwość przedstawienia własnych prac,produktów oraz zdjęć.

 

 


Nieograniczona ilość stron i podstron

Dzięki nieograniczonej możliwości dodawani stron i podstron będziesz mógł dowolnie zarządzać swoją stroną bez żadnych ograniczeń.

 

 

 

Integracja z Social Media

Integracja z Social Media daje Ci możliwość promowania własnej strony na takich portalach jak FaceBook, Twitter czy Google +. Goście i Kliencie wchodzący na Twoją stronę będą mogli bezpośrednio przejść  na jeden z Twoich portali.

 

 

Mapa

Możliwość dodawania map, które pozwolą Twoim Klientom znaleźć siedzibę Twojej firmy. Dzięki temu Klient znajdzie wszystko to czego potrzebuje na Twojej stronie, bez konieczności poszukiwania innych źródeł informacji.

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy możesz umieścić na dowolnie wybranych przez Ciebie stronach. Jest to dobry sposób na poprawienie komunikacji z osobami odwiedzającymi naszą stronę.

 

 

Polski panel administracyjny

Dzięki niemu obsługa strony staje się jeszcze łatwiejsza. Ta strona nie tylko nie wymaga od Ciebie znajomości html, ale również technicznych zagadnień w języku angielskim.

 

 

Screeny WordPress – zobacz jak wygląda edycja

Rezygnując z naszych usług, tracisz szanse na profesjonalne wsparcie!

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Demo

Gotowa strona jest niezwykle prosta do wdrożenia. Dodatkowo mogą Państwo zawsze liczyć na naszą pomoc i dobrą radę. Po zakupieniu strony dostaną od nas Państwo również pliki do instalowania i instrukcję obsługi, która wprowadzi Państwa w świat tworzenia, a raczej kreowania własnych stron internetowych. Kupując gotową stronę dostają od nas Państwo materiał, z którego można stworzyć coś wyjątkowego i profesjonalnego, a jednocześnie mogą Państwo zaoszczędzić na czasie i koszcie. Strona kosztuje jedynie 109 zł brutto i zawiera w sobie wszelkie wyżej wymienione funkcje – brak ukrytych kosztów! Dlatego nie wahaj się i zobacz nasze demo już dziś. Wszelkie opcje, które znajdziesz na niżej przedstawionym demo, znajdą się również na Twojej stronie. Możesz dowolnie włączać i wyłączać poszczególne opcje według własnych preferencji.

Jeżeli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany kupnem gotowej strony zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich rad i odpowiemy na każde pytanie.

Programowanie