Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Strony internetowe oferta

Strony internetowe oferta posiadają cenę uzależnioną od wielu czynników, mogą przybrać także różnorodną formę. W zależności od Twojego zapotrzebowania może to być serwis informacyjny, strona firmowa, prywatna, biznesowa. Może być połączona z blogiem, a także wyposażona w wiele dodatkowych mechanizmów, takich jak wtyczki WordPress. Nowoczesne strony internetowe oferta zapewniają nam możliwość samodzielnej edycji i zmiany treści. Decydując się na stronę zbudowaną na CMS-ie nie potrzebujesz znajomości programowania, aby samodzielnie wprowadzać zmiany na swojej stronie internetowej. Jest to równie proste co napisanie tekstu w Wordzie.

Jakie są niezbędne elementy, które powinny znaleźć się na każdej stronie internetowej?

Strony internetowe oferta zapewniają wiele dodatkowych możliwości, takich jak, połączenie z mediami społecznościowym, zbieranie statystyk dzięki Google Analytics czy też tworzenie galerii, w których będziemy mogli pochwalić się naszymi produktami, usługami itd. Profesjonalne strony internetowe oferta dostosowują dodawaną na strony treść do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. W razie potrzeby można zainstalować na nich także mechanizmy wspierające pozycjonowanie witryny, w tym momencie, mówimy oczywiście o CMS-ach. Elementy, takie jak, mapa dojazdu do firmy, formularz kontaktowy, strona główna, galeria, a także oferta i zakładka „O nas” są z pewnością niezbędne. Strona powinna być także estetyczna, funkcjonalna i dostosowująca się do urządzeń przenośnych.

Wszystko to uzyskacie korzystając z naszej oferty stron internetowych. Oferujemy nie tylko postawianie takiej strony, ale także późniejszą pomoc w jej obsłudze i rozwiązywanie ewentualnych problemów technicznych.

Wypełnij nasz formularz kontaktowy i skorzystaj z oferty!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.