Strony dla lekarzy

Strony dla lekarzyProwadzisz własną klinikę lekarską? To z pewnością potrzebowałbyś własną stronę internetową która pozwoli Ci trafić do pacjentów. Dzięki strony internetowej poprawi się twoja komunikacja z pacjentem a także zaoszczędzisz swój czas. Strony dla lekarzy to nasza specjalność o czym możesz się samemu przekonać.

Nasze strony dla lekarzy to nie tylko piękny indywidualny wygląd ale także szereg dodatkowych funkcji które ułatwią Ci prace. Możemy zintegrować z stroną automatyczne powiadomienia sms informujące o najbliższej wizycie czy wprowadzić możliwość rejestracji online. Możliwości są nie ograniczone i jesteśmy w stanie wprowadzić dowolne rozwiązanie jakie potrzebujesz. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

 

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.