Strona internetowa dla deweloperów nieruchomości

strona internetowa dla deweloperów nieruchomości

Strona internetowa dla deweloperów nieruchomości

Jesteś osobą, która zajmuje się sprzedażą bądź wynajmem nieruchomości? Nie od dziś wiadomo, że aby skutecznie prowadzić sprzedaż należy korzystać z różnych portali systemów rezerwacyjnych i ogłoszeniowych, ale również dobrym pomysłem jest strona internetowa dla deweloperów nieruchomości. Strona internetowa dla deweloperów nieruchomości jest skutecznym sposobem na zdobycie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży. Na swojej własnej stronie internetowej możesz sprzedawać swoje produkty oraz przedstawić w atrakcyjny sposób swoją działalność. Kupno mieszkania wiąże się z dużymi kosztami finansowymi co wpływa na zwiększoną ostrożność ze strony osoby chcącej nabyć nieruchomość. Jeśli Twoja strona będzie prezentować się wiarygodnie Twoje szanse na zdobycie nowego klienta zdecydowanie wzrastają.

Nie musisz obawiać się, że strona dla deweloperów będzie trudna i kosztowna w realizacji. Jako agencja Software House nie od dziś zajmujemy się realizacją projektów dla deweloperów. Gwarantujemy sprawne wykonanie strony, oraz pomoc w przypadku wątpliwości. Zaproponujemy również przydatne rozwiązania, które ułatwią Ci wykonywanie działań na stronie.

Poniższe obrazki pokazują jedną z naszych realizacji, jak widać strona internetowa dla deweloperów nieruchomości ma za zadanie przedstawić w sposób zrozumiały i wiarygodny informację odnośnie firmy. Przestawia również prace wykonywane przez firmę, klient może zapoznać się z obecnymi realizacjami związanymi z budową mieszkań, może również dokonać zakupu interesującego go mieszkania. Wszystko przedstawione jest w łatwy i  klarowny sposób. Strona jest przyjemna dla oka.

Jako agencja zachęcamy również do skorzystania z integracji Asari z platformą WordPress. Asari jest to system stworzony specjalnie z myślą o rynku nieruchomości, który w znaczący sposób wspiera Twoją sprzedaż i rozwój. W naszej ofercie pojawia się możliwość integracji tego systemu z platformą, na której stworzona jest, bądź zostanie stworzona Twoja strona. Dzięki integracji Asari z platformą WordPress będziesz mógł łatwiej i szybciej wyeksportować oferty z Asari na swoją stronę. Integracja pozwala Ci zaoszczędzić cenny czas jaki musiałbyś poświęcić na wrzucanie ofert na oba systemy oddzielnie. Oferty automatycznie wprowadzone do systemu WordPress można edytować z panelu administratora, jak każdy post w WordPressie. Możesz również decydować, które oferty mają się wyświetlać na stronie, a które nie.

Do największych zalet jaką niesie ze sobą strona internetowa dla deweloperów nieruchomości zintegrowana z Asari:

yesEfektywne zarządzanie swoją ofertą – oszczędność czasu i wysiłku!

yesEliminacja pomyłek możliwych w przypadku ręcznego dodawania ofert na każdy z portali oraz na swoją stronę

yesZwiększone szanse na pozyskanie nowych klientów i utrzymania przy sobie obecnych

yesWiększa ilość klientów pojawiających się na Twojej prywatnej stronie!

Jeśli chcesz się rozwijać i zdobywać nowych klientów i uważasz, że strona internetowa dla deweloperów nieruchomości jest dla Ciebie skontaktuj się z nami w celu omówienia naszej współpracy. Do zadań naszej agencji należy również optymalizacja stron internetowych, która wpływa znacząco na ruch na stronie. Sama strona nie wystarczy, należy również dbać o jej pozycję. Aby wyszukiwarka Google indeksowała stronę wysoko wymagane są właściwe frazy kluczowe, które muszą się znaleźć na stronie. Poza frazami potrzebny jest również odpowiednio napisany tekst, który powinien być również atrakcyjny dla odwiedzających Twoją stronę użytkowników. Aby użytkownik wszedł na Twoją stronę po wpisaniu konkretnej frazy w wyszukiwarkę Twoja strona musi znaleźć się jak najwyżej w pozycji wyszukiwania. My staramy się aby strona znalazła się minimum w pierwszej dziesiątce na liście wyszukiwania.

Ze względu na różną popularność fraz czasem jest to bardzo ciężkie do zrealizowania. W takiej sytuacji zachęcamy również do skorzystania z kampanii AdWords, która zagwarantuje wysoką pozycję w wyszukiwarce, jednak jest dodatkowo płatna w Google. Produkt jest jednak wart swojej ceny ponieważ znacząco zwiększy to ruch na Twojej stronie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij formularz kontaktowy i zacznij się rozwijać już dziś!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.