Strona One Page

Zdecydowana większość stron internetowych składa się z kilku podstron, takich jak, oferta, kontakt, usługi, galeria itp. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawdza się w przypadku większości witryn internetowych, jednakże nie wszystkich. Niekiedy to właśnie strona one page może okazać się rozwiązaniem korzystniejszym.

Czym jest strona one page? Najprościej mówiąc, jak sama nazwa wskazuje, jest to strona , która składa się z jednej, długiej strony głównej. Tylko jednej. Wszelkie informacje, zamiast na klasycznych podstronach, umieszczone są w kolejnych sekcjach. Taka strona posiada klasyczne menu, a kliknięcie na link powoduje przewinięcie się strony do odpowiedniej sekcji.

Dlaczego takie rozwiązanie jest korzystne?

Poruszanie się po takiej stronie na urządzeniach mobilnych jest o wiele łatwiejsze i bardziej intuicyjne. W celu zapoznania się ze strona one page, wystarczy przewijać góra-dół. Standardowe strony nigdy nie zapewniają nam gwarancji, że potencjalny klient przejrzy strony w odpowiedniej kolejności. Strona one page pozbawia nas tej niepewności.

Zaprojektowana przez nas strona one page idealnie sprawdzi się w przypadku małej ilości informacji do zamieszczenia na stronie internetowej. Będzie idealna dla stron typu portfolio bądź landing page. Jednakże nie warto decydować się na nią w przypadku sklepów internetowych, katalogów produktów online czy bardzo rozbudowanej treści.

Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zadbaj o swój biznes.

Wypełnij nasz formularz kontaktowy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.