Strona internetowa wizytówka

Za pomocą strona internetowa wizytówka w prosty i estetyczny sposób przedstawisz swoją firmę oraz jej ofertę. Tego typu strona jest rozwiązaniem tańszym, a co za tym idzie korzystniejszym dla małych i średnich firm, które nie dysponują dużym budżetem i nie potrzebują częstej aktualizacji strony. Zgodnie z badaniami, użytkownicy w ciągu 2 sekund decydują czy mają ochotę na niej zostać czy nie. Z tego też względu, już na stronie głównej trzeba przekonać potencjalnego klienta do pozostania i zapoznania się z ofertą. Strona internetowa wizytówka jest prosta, estetyczna i łatwa w obsłudze.

Jakie są zalety strona internetowa wizytówka?

  • Niższa cena od strony z systemem CMS,
  • Krótszy czas realizacji,
  • Przejrzysty układ graficzny,
  • Optymalizacja pod SEO,
  • Krótki czas wczytywania strony.

Nasza firma tworzy nowoczesne, estetyczne strony internetowe. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, a także przystępną cenę. Strona internetowa wizytówka to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą szybko i stosunkowo niewielkim kosztem zaistnieć w sieci.

Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zadbaj o swój biznes.

Wypełnij nasz formularz kontaktowy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.