Wraz z błyskawicznym rozwojem Internetu i komputerów nastąpiło zapotrzebowanie na specjalne usługi i rozwiązania. Z tego powodu, powstał sofware house, który skupia się na budowie funkcjonalnego oprogramowania według zapotrzebowania firm.

Jak wygląda nasza osoftware houseferta w kwestii software house Bydgoszcz?

Świadczymy usługi programowania w językach obecnych w sieci WEB. Warto powiedzieć, że wykonujemy rozwiązania stron opartych na CMSach typu Open Source.

Podczas współpracy z firmami stworzyliśmy takie rozwiązania jak skrypty i programy, roboty i crawlery do zaciągania danych, tworzyliśmy pluginy i moduły do CMSów takich jak: WordPress, PrestaShop, Shoper, Joomla, VirtueMart.

Ponadto wykonujemy również prototypy oprogramowania, aby wstępnie pokazać Ci, jak ono działa. Poza tym tworzymy także projekty graficzne związane z oprogramowaniem oraz wspieramy marketingowo.

Korzyści z sofware house Bydgoszcz

I zyskasz oprogramowania, dzięki którym klienci będą bardziej zadowoleni, a Ty tym sposobem znacznie zwiększysz swoją sprzedaż

II poprawisz produktywność, przez to, że różne aplikacje oraz oprogramowania będą wykonywały obowiązki twoich pracowników

III nie musisz tworzyć działu IT, zatrudniać pracowników i przez to ponosić kosztów związanych z wynagrodzeniem, organizacją pracy, dzięki temu sporo zaoszczędzisz, bo zapłacisz nam tylko za wykonaną pracę

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.