Sklep WordPress B2B

sklep wordpress b2bJeśli sprzedajesz produkty i usługi jedynie firmom lub partnerom biznesowym sklep WordPress B2B pozwoli Ci na stworzenie całego systemu oferty biznesowej dla Twoich klientów. Będzie ona płynnie powiązana z Twoim sklepem. Dzięki platformie WordPress połączonej ze sklepem WooCommerce możesz zmienić sklep internetowy w e-rynek połączony z wieloma dostawcami, produktami oraz ustawieniami płatności. Sklep WordPress B2B to sklep internetowy dopasowany do Ciebie i Twoich produktów. Popularność sklepów internetowych opartych o WordPress i WooCommerce spowodowana jest łatwością sprzedaży produktów, administracji sklepem oraz możliwością modyfikacji i rozwoju.

Co wyróżnia sklep WordPress B2B?

sklep wordpress b2bSklep WordPress B2B zapewnia Ci pełną kontrolę. Będziesz mógł w łatwy sposób edytować i rozbudować stronę firmową w przyszłości. W prosty sposób będziesz mógł zarządzać swoją stroną. My projektujemy, ale dostęp do Twojego hostingu, domeny i strony pozostanie w Twojej firmie. Będziesz sprawował nad nim pełną kontrolę. Sklep WordPress B2B jest unikalny. Możesz mieć pewność, że otrzymasz stronę zaprojektowaną specjalnie dla Twojej firmy, usługi i produktu. Nasza firma zadba o każdy detal, ponieważ szczegóły mają znaczenie. Sklep WordPress B2B jest dopasowany zarówno do komputerów, jak i do urządzeń mobilnych. Twoja strona będzie się poprawnie wyświetlała na smartfonach, tabletach oraz innych urządzeniach elektronicznych.

Od lat zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem stron oraz sklepów internetowych. Możesz nam zaufać i mieć pewność, że Twoja strona zachęci klientów do zakupów! Dodamy do niej wszystkie niezbędne komponenty, takie jak, aktualności, galerię zdjęć, mapy czy formularze kontaktowe. Twoim zadaniem będzie jedynie zakomunikowanie nam swoich oczekiwań względem sklep WordPress B2B!

Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zadbaj o swój biznes.

Wypełnij nasz formularz kontaktowy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.