Sklep Marketplace

Marketplace jest popularnym pomysłem na biznes online, ponieważ jest łatwy w prowadzeniu i wymaga raczej niewielkich inwestycji. Jego innowacyjność oraz prostota sprawiają, że stał się światowym trendem e-commerce. Branża e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie. Z tego powodu zrozumiała jest popularność sklep marketplace wśród sprzedawców i konsumentów. To innowacyjne podejście do e-handlu, przypominające internetowe targowisko. Marketplace jest miejscem,, w którym swoją ofertę przedstawia wielu sprzedawców. To platforma sklepowa gromadząca w jednym miejscu dużą ilość produktów, pochodzących od zróżnicowanych dostawców. Marketplace działa w prosty i intuicyjny sposób, zapewniając wygodę zakupów każdemu z klientów. Sklep marketplace pozwala na gromadzenie dużej ilości produktów co umożliwia nam stworzenie szerokiej oferty cenowej. W zależności od segmentu i skali może być sklepem branżowym bądź dużą platformą ze zróżnicowanym asortymentem.

Dlaczego warto zainwestować w sklep marketplace?

Sklep marketplace umożliwia konsumentom i sprzedawcom zawierania umów sprzedaży bądź świadczenia usług online. Stanowi również ostateczne miejsce zawarcia umowy zakupu. Zamówienie złożone i opłacone na platformie zostaje przekierowane do konkretnego dostawcy. Pamiętajmy o tym, że nie jest to porównywarka cen, nie jest to także typowy sklep internetowy. W marketplace znajdują się oferty od wielu sprzedawców, których obecność na platformie podlega określonym regulacjom. Sklep marketplace to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą założyć biznes e-Commerce bez inwestowania w tworzenie własnych produktów. Sklep zatowarowany jest produktami od sprzedawców, którzy sprzedają je za pośrednictwem marketplace, w zamian za prowizję od sprzedaży. Rolą operatora jest zarządzanie platformą. Jeśli szukamy sposoby na dywersyfikację przychodów, sklep marketplace to idealne wyjście. Taki sklep marketplace kontynuuje sprzedaż własnych produktów. Dodatkowo wyświetla produkty sprzedawców wraz z własnymi produktami.

Sklep marketplace to dobre rozwiązaniem dla dużych biznesów e-Commerce lub małych sklepów, które rozpoczynając działalność nie posiadają możliwości i zasobów do prowadzenia sklepu niezależnego.

Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zadbaj o swój biznes.

Wypełnij nasz formularz kontaktowy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.