Załóż z nami sklep internetowy

Sklep internetowy w abonamencie?

Jeśli znalazłeś się na tej stronie z pewnością myślisz o wprowadzeniu swojej działalności na rynek internetowy. Stworzenie firmowej strony internetowej to podstawa. Dzięki niej Twój biznes funkcjonuje, zdobywasz klientów i wzbudzasz swoje zaufanie wśród obecnych. Strona internetowa jest to również komfort i wygoda dla Twoich klientów, którzy w dowolnej chwili mogą skorzystać z Twoich usług. Aby wzbudzić zainteresowanie wśród użytkowników i sprostać walce z konkurentami Twoja strona powinna się dobrze prezentować, zarówno wizualnie, jak i pod względem treści. Szybkim i łatwym rozwiązaniem jakie Ci proponujemy jest sklep internetowy w abonamencie.

Sklep internetowy w abonamencie jest niedrogim i niezwykle szybkim rozwiązaniem w porównaniu do tworzenia całej strony indywidualnie i od zera. Decydując się na na stronę w abonamencie możesz oczekiwać stosunkowo niskich opłat, nie musisz się martwić o to czy w danym miesiącu wydasz mniej, czy więcej. Stawka zawsze jest taka sama, dzięki czemu łatwiej będzie Ci rozplanować wydatki na inne działania rozwijające Twoją firmę. Kolejną zaletą jest niewielka ilość czasu jaką poświęcisz na stworzenie swojej strony. Sklep internetowy w abonamencie pozwala Ci zaoszczędzić czas dzięki możliwości wyboru gotowego szablonu, na którym będzie oparta Twoja strona.

Do wyboru w zależności od pakietu jaki wybierzesz będziesz miał konkretną ilość szablonów jakie możemy Ci zaoferować. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Każdy szablon będzie można edytować, zmieniać kolory, obrazki, treść itp. Szablony posiadają wiele możliwości więc nie musisz się martwić, że nie spełni on Twoich oczekiwań. Do kolejnych zalet możemy zaliczyć fakt, że strona stworzona w wersji z abonamentem jest responsywna. Oznacza to, że użytkownicy wchodzący na Twoją stronę z różnych urządzeń mobilnych będą mogli bezproblemowo się po niej poruszać. Z pewnością wpłynie to na ich zadowolenie. Jest to niezwykle przydatna funkcja w czasach, w których prawie każdy wykorzystuje swoje smartfony do przeglądania stron internetowych.

 

Skorzystaj z oferty jaką jest sklep internetowy w abonamencie a zapewnimy Ci również bezterminowe wsparcie i pomoc techniczną. W przypadku nagłej awarii będziemy do Twoich usług. Znając system, szybko możemy dojść do tego w czym jest problem i go naprawić. Zawsze też służymy dobrą radą, możemy doradzić Ci więcej przydatnych rozwiązań sprawiających, że Twoja strona będzie się wyróżniać.

 

Podsumowując do największych zalet oferty sklepu internetowego w abonamencie możesz zaliczyć:

  stosunkowo niskie i stabilne opłaty

  duży wybór gotowych szablonów

  szybka realizacja

  bezterminowe wsparcie i pomoc techniczna

 

Decydując się na sklep internetowy w abonamencie możesz wybrać jeden z oferowanych przez nas pakietów, pakiet podstawowy bądź rozszerzony. Poniżej przedstawiamy co zawiera każda z ofert. Zdecyduj, która bardziej Ci odpowiada.

 

Pakiet podstawowy
miesięcznie
50zł
Strona przystosowana do urządzeń mobilnych
Wybór do 10 szablonów
Nieograniczona ilość produktów
Serwer i miejsce na skrzynki pocztowe
Zgodność z RODO
Do 3 administratorów
1 wersja językowa
1 waluta

Poza stworzeniem Twojego sklepu w formie abonamentu zachęcamy do skorzystania z naszej usługi pozycjonowania SEO. Sukces każdej strony jest uzależniony od widoczności w wyszukiwarce Google. Aby Twoi potencjalni klienci mogli wejść na Twoją stronę muszą ją w łatwy sposób znaleźć w Google. Dlatego tak ważna jest pozycja w rankingu wyszukiwarki. Z naszą pomocą przygotujemy wspólnie odpowiednie treści na Twojej stronie, które wyszukiwarka Google z pewnością zaindeksuje. Z naszą pomocą Twoja strona internetowa może znaleźć się już w top 10! Staramy się zawsze wyciągnąć ją jak najwyżej. Jeśli jednak nasze działania nie przynoszą efektu, którego oczekiwałeś zachęcamy do skorzystania z dodatkowo płatnej usługi jaką jest Kampania AdWords. Dzięki niej masz 100 procentową pewność, że Twoja strona znajdzie się na najwyższej pozycji.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wypełnij formularz kontaktowy. Udzielimy również odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.