Sklep dropshipping

Dropshipping jest bardzo popularnym pomysłem na biznes online. Jest łatwy w konfiguracji i wymaga stosunkowo niewielkich inwestycji. Jego innowacyjność, prostota i niskie koszty stały się światowym trendem w e-commerce. Tradycyjny sklep internetowy wymaga zarządzania zapasami i obsługi logistyki wysyłkowej. Alternatywą jest sklep dropshipping. W przeciwieństwie do tradycyjnej działalności e-commerce pozwala założyć nam sklep internetowy bez zarządzania zapasami magazynowymi i zajmowania się wysyłką.

Czym jest dropshipping?

Różnica pomiędzy sklep dropshipping, a tradycyjnym sklepem internetowym polega na tym, że nie wymaga on magazynowania produktów ani posiadania zapasów w magazynie. Nie musimy zajmować się logistyką wysyłkową ani przeładunkiem towarów. Sklep dropshipping nie ma fizycznych produktów co pozwala nam na zaoszczędzenie kosztów magazynowania. Klient kupuje produkt, właściciel sklepu składa zamówienie u oryginalnego dostawcy, który wysyła towar bezpośrednio do klienta. Cały model opiera się na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę – producent bądź hurtownię. Rola przedsiębiorcy sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy.

Sklep dropshipping jest doskonałym rozwiązaniem dla początkujących firm i przedsiębiorców. Aby rozpocząć swoją przygodę dropshipping z WordPress i WooCommerce potrzebujesz kilku elementów – domeny, hostingu, certyfikatu ssl, instalacji WordPress, konfiguracji WooCommerce oraz wdrożenia dropshipping. Zaletą WordPressa w tym kontekście jest to, że WordPress pozwala nam na automatyczną aktualizację produktów. Gdy nowe produkty pojawią się w hurtowni lub u producenta, dodadzą się one automatycznie przy najbliższej synchronizacji lub możesz je dodać jednym przyciskiem.

Stworzymy sklep dropshipping dopasowany do Twoich wymagań i potrzeb!

Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zadbaj o swój biznes.

Wypełnij nasz formularz kontaktowy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.