Rozwiązania TAILOR-MADE dla Twojej firmy

Pojawiła się już na początku lat 90 wraz z początkiem Internetu. Okazała się ona bardzo skuteczną strategią marketingową zarówno w małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstwach. To właśnie ten reklama internetowa przyczyniła się do zwiększenia zasięgów i zdobycia nowych klientów. Z tego powodu również pomożemy Ci przy reklamie internetowej. W dodatku, w celu spełnienia Twoich wszystkich potrzeb świadczymy jej różne formy.

Bezpłatna reklama internetowa Poznań

Podejmujemy działania związane z SEO, czyli polegające na działaniach w witrynie, które mają na celu zwiększenie pozycji w rankingach wyszukiwarek. Do tych zadań należą między innymi znajdowanie odpowiednich słów kluczy, tworzenie unikalnych treści na stronach oraz tworzenie linków.

Płatna reklama internetowa Poznań

Prowadzimy także kampanie Google Ad Word. Polegają one tym, że płacisz wyszukiwarce Google za każde kliknięcie w link do Twojej witryny. Choć to nie jedyny sposób działania tego typu kampanii, bo możesz również płacić za baner reklamowy w wyszukiwarce albo nie za jedne kliknięcia, a za 1000 odsłon. Czasami też się zdarza, że płacisz im wtedy, jeśli ktoś zakupi Twój produkt.

Facebook jako niezawodna strategia marketingowa

Bardzo ważną formą reklamy jest założenie strony na Facebooku, w czym także pomagamy. Facebook to świetne narzędzie marketingowe, na które codziennie wchodzi aż ponad 700 mln internautów. Prowadzimy udane kampanie na Facebook przez to, że znamy potrzeby konsumentów. Tworzymy przez odpowiednio pod nich dopasowane posty/ treści, które stają się udaną reklamą. Dzięki temu właśnie poprawiamy także świadomość marki oraz generujemy większą sprzedaż Twoich produktów.

Mailing reklamowy

Skuteczną formą reklamy internetowej, jaką prowadzimy jest mailing. Polega on na tym, że do sprecyzowanej grupy odbiorców wysyłamy e-maile. Najczęściej to są e-maile do większej grupy odbiorców od 5 tysięcy nawet do 100 tysięcy. Często maile te mają charakter relacyjny z konsumentem lub po prostu reklamujący produkt lub usługę. Największą skuteczność mają te wysłane po zapoznaniu się klienta z Twoimi produktami lub usługami.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.