Przeniesienie strony na WordPress

strona blog wordpressGłówną zaletą platformy WordPress jest jej prostota i intuicyjność. Przeniesienie strony na WordPress po prostu się opłaca! W obecnych czasach, około 30% stron internetowych na świecie działa właśnie w oparciu o ten system. WordPress jest systemem do zarządzania treścią, którego, z powodzeniem, używa się do tworzenia stron informacyjnych, blogów oraz witryn o dowolnym przeznaczeniu. Przeniesienie strony na WordPress może wiązać się ze stworzeniem strony od nowa. Jednakże możemy zagwarantować, że po przeniesieniu Twojej strony wszelkie funkcjonalności zostaną zachowane. Przy przenoszeniu i modernizacji strony internetowej warto również dokonać jej liftingu graficznego oraz unowocześnić ergonomię z perspektywy UX.

Jakie zalety niesie ze sobą WordPress?

  • Łatwość użycia
  • Wtyczki
  • Intuicyjne zarządzanie
  • Wiele szablonów
  • Wsparcie społeczności
  • Możliwość rozszerzenia strony o sklep WooCommerce

Przeniesienie strony na WordPress z pewnością ułatwi Ci komunikację z klientami i partnerami biznesowymi. Jeśli chcemy przeprowadzić wszystko w sposób profesjonalny powinniśmy powierzyć zadanie osobom, które dobrze znają tą platformę. WordPress jest doskonałym rozwiązaniem. Jest szybki, a jego główną zaletą jest prostota i intuicyjność. Nawet nowi użytkownicy, którzy dopiero zaczynają obsługiwać stronę internetową, szybko opanują podstawy jego obsługi. To potężne narzędzie, ale można je opanować bez wiedzy technicznej. Pokażemy Ci, jak korzystać z WordPress, dopasowując go do własnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami i już dzisiaj zadbaj o swój biznes.

Wypełnij nasz formularz kontaktowy!

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.