Programista Swift Gdynia

Programista Swift

Na całym świecie coraz więcej osób posiada urządzenia mobilne i coraz więcej z nich korzysta. Niektórym osobom zastąpiły one nawet nasze pospolite komputery, ze względu na wygodę i komfort korzystania. Statyki wskazują na to, że sprzedaż urządzeń mobilnych stale wzrasta i póki co nie zamierza spadać. Na szczycie w pierwszej trójce według danych statystycznych wyraźnie wyróżnia się marka Apple, która stworzyła dla swoich urządzeń system operacyjny iOS. Ze względu na popularność marki Apple i dużej liczby społeczności, która korzysta z jej urządzeń warto zastanowić się nad tworzeniem aplikacji w systemie iOS by dotrzeć do szerszego grona odbiorców korzystających z urządzeń mobilnych Apple.

Od tworzenia aplikacji na iOS w naszej firmie jest tzw. programista Swift. Programista Swift zajmuje się pracą na języku Swift, który jest stosunkowo młodym językiem. W naszej firmie znajdują się osoby, które profesjonalnie zajmują się tworzeniem w nim aplikacji mobilnych. Stanowisko programista Swift zapewnia naszym klientą możliwość poszerzenia swoich granic. Jest to na pewno dobry sposób na zwiększenie swoich zysków. Jeśli posiadasz aplikację na system Android warto swtorzyć jej odpowiednik na system iOS aby osoby korzystające z marki Apple również mogły zostać aktywnymi użytkownikami. Jeśli nie posiadasz aplikacji, jednak masz ciekawy pomysł, który chcesz zrealizować nasz programista Swift może go dla Ciebie zaprojektować. Programista Swift zajmuje się również tworzeniem aplikacji związanych np. z Twoim sklepem. Stworzenie aplikacji, która jest odpowiednikiem Twojej strony z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją działalnością. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób wchodząc na strony internetowe robi to z pozycji urządzeń mobilnych. Strona stworzona w aplikacji mobilnej jest o wiele bardziej funkcjonalna i odpowiednio przystosowana do urządzeń mobilnych co wpływa na zwiększenie sprawności w poruszaniu się po niej na telefonach i tabletach. Odbiorcy wchodząc w aplikacje będą w łatwy i szybki sposób się po niej poruszać co zwiększy ich zadowolenie i sprawi, że chętniej skorzystają z Twoich usług. Aplikacja po zainstalowaniu pozostaje na urządzeniu co również może wpłynąć na częstotliwość korzystania z Twoich usług przez klientów. Dzięki działaniom jakie wykonuje programista Swift w znacznym stopniu zwiększysz swoją sprzedaż. Posiadanie aplikacje na iOS przyniesie same plusy Twojej działalności.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.

Programista Swift Polska

Polska jest państwem położonym w Europie Środkowej, nad Morzem Bałtyckim. Południową granicę tworzą Sudety i Karpaty. Populacja Polski liczy 38,5 miliona mieszkańców, a gęstość zaludnienia wynosi 123 osób/km2. Polska jest członkiem takich organizacji jak Unia Europejska, NATO, Światowa Organizacja Handlu, Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju, Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Gospodarka Polski zaliczana jest do jednej z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie.

Programista Swift Gdynia

Gdynia jest to miasto położone w województwie pomorskim nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim oraz Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wraz z Gdańskiem i Sopotem wchodzi w skład aglomeracji Trójmiasta. Rozwój miasta rozpoczął się w momencie budowy portu, który powstał w celu zagwarantowania Polsce dostępu do szlaków morskich i bazy marynarki wojennej wobec niepewnej sytuacji w Wolnym Mieście Gdańsku. Gdynia posiada liczne nadmorskie tereny spacerowe, miedzy innymi Klif Orłowski, Molo Południowe, do którego zalicza się Skwer Kościuszki, na którym cumują jednostki muzealne, takie jak niszczyciel “ORP Błyskawica” a także żaglowiec “Dar Pomorza” będący kiedyś statkiem szkoleniowym obecnej Akademii Morskiej w Gdyni. Gdynia jest przystosowana dla turystów, posiada wiele nadmorskich atrakcji, na początku lipca co roku na lotnisku w Kosakowie jest organizowany kilkudniowy duży festiwal muzyczny Opener, na który zjeżdża się ogromna liczba zarówno młodzieży jak i dorosłych.

Jako firma posiadająca w swoim zespole osoby pracujące na stanowisku programista Swift możemy swtorzyć dla Ciebie aplikacje mobilne działające na systemie operacyjnym iOS. Zajmujemy się tworzeniem zupełnie nowych aplikacji, jak również tworzeniem ich odpowiednika, który działa już na systemie operacyjnym Android. Jeśli posiadasz swoją stronę internetową i chciałbyś swtorzyć dla niej aplikacje aby zwiększyć komfort przeglądania jej przez odbiorców programista Swift również może Ci pomóc. Poza tworzeniem aplikacji w systemie operacyjny iOS zajmujemy się także pozycjonowaniem SEO, tworzeniem aplikacji mobilnych na Androida, stron www, sklepów, kampanii AdWords i wiele innych.

Współpraca z naszą firmą będzie łatwa i przyjemna! Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie, a także doradzimy w razie takiej potrzeby. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy.

Adres email (wymagane):

Treść wiadomości:

 *(wymagane) Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Tomsky Sp. z o.o., NIP: 5862299502, Gdynia 81-572, ul. Lipowa 16b/6, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. W każdym czasie masz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie Twoich danych.